Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon miért állítják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árokpart kérdése:

Ezen az oldalon miért állítják sokan, hogy úgymond manapság férfiellenes világ van?

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyen korosztály szokott itt fórumozni.
2019. szept. 26. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Semmi közöd hozzá. 😄 Minden a nőknek szól fa.szikám. Láttál te már férfiaknak ingyenes beugrót akár csak bulikba? Na erről van szó.
2019. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Savlekotő ***** válasza:
66%
Nem férfiellenes van,hanem ócska pasi ellenes,ami nagyon nem ugyanaz, és ezt férfiként írom, aki már vén róka.
2019. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
2-es. azt azért ne feledd, hogy a nők és a férfiak többsége is kommersz, ócska. Már röhejes ez a kínlódás ami a két nem között zajlik.
2019. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Mert egyesek nem bírják megemészteni, hogy nem uralkodhatnak a nők felett és nincsenek már kiváltságaik, csak mert farkuk van.
2019. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Az utolsó válaszból tudhatod.
2019. szept. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Mert a média szerint most épp ők az áldozatok, ők érdemlik a legjobbat, nekik -bizonyos dolgokban- egyelőség jár, el kell fogadni őket bármi áron, nincs szükségük senkire hogy boldogok legyenek, stb.


A világ nem ilyen, de most jelenleg nemi alapon próbálják megosztani az embereket.

2019. szept. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Első válaszoló: az olyan helyeken, ahol a nőknek ingyenes a beugró a férfiaknak meg nem, nyilván azért van így, mert különben alig lennének ott nők, és akkor egy idő után a férfiak is lekopnának és zárhatnák be az egész helyet.

A valóságban én még sosem voltam olyan helyen, ahol azért volt nekem ingyenes, mert nő vagyok. (Van viszont 10% pedagógus kedvezményem múzeumokban és könyvesboltokban, most akkor enyém a világ, vagy mi???)


Nincs férfiellenes világ, aki ezt kitalálta, az csak rinyálni akar. Aki tud és akar, az boldogul.

2019. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!