Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg sokan a világ legnagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokan a világ legnagyobb lámáinak tekintik azokat a pasikat, akik a felsőoktatás (kinek 3 év, kinek 5 vagy netán 6) égisze alatt nem képesek egy lányt sem összeszedni? Balekság lenne?

Figyelt kérdés
Nekem mindig ezt mondják, hogy ha ott sem, akkor sehol.
2013. jún. 17. 19:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebben semmi ráció. Sőt, ha olyan szakon vagy, ahol alszol napi 2 órát a többi meg tanulás... ott elég nehéz bármit is összehozni.

Programozó ismerősöm azért nem csajozik, mert belátta, hogy nem lenne ideje a barátnőjére. Sokszor magára sincs ideje.


Én szerintem ez az állítás ilyen formában nem állja meg a helyét.

2013. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Van benne valami. Már csak azért is gondolom, mert az egyetem egy olyan olvasztótégely, ahol akarva akaratlanul - főleg ha nappalis vagy - de közvetlen kontaktba kerülsz az ellenkező nemmel. Bőséges és színes a paletta, van miből válogatni (ne gyertek nekem a mérnökökkel, hogy ott kevés a lány...el lehet menni egyetemi programokra, szórakozni, ahol más szakokról is akadnak szép számmal az ellenkező nemből). És még csak nem is kell, hogy a tanulás rovására menjen. Elég ha egy kicsit nyitottabb az ember. Később sokkal nehezebb lesz, amikor a meló miatt korlátozott a szabadidőd. Szóval igen, kicsit balekság nem élni az egyetem adta, ilyesfajta lehetőségekkel.

24L

2013. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Elég béna pasi az,akinek 3 év alatt egy szociális helyen nem jön össze egy csaj se.
2013. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
egyetemen nem kell csajozási technikákat bevetni, elég ha elmész egy buliba és a többi az jön magától
2013. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
72%
Ha hetero vagy két kezed van és két lábad,valamint a f@szod föláll, és egy gólyatáborban nem bírsz dugni akkor bizony bzi vagy.
2013. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Nem bénaság kérdése hanem a szakmáé, ha vegyes osztályban vagy, simán akadhat valaki

Ha csak fiú osztály vagytok akkor felejtős

21/F

2013. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Ugyan,ha valaki nem nehezen tanul,akkor van ideje másra is.Nekem max 2 óra elég volt mindig is mindenre,pedig a tételrendszer elvileg nehéz...

De amire végeztem,4 barátnő és pár alkalmi letudva.

2013. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Én 5 év alatt végeztem. Ezalatt semmi sem jött össze, még egy randi sem (ez a mai napig sem változott.) Vannak olyanok, akik ha megszakadnak, akkor sem képesek vonzalmat generálni a lányokban.
2013. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
7es vagyok megint .8as ne add fel,csak fejlesztened kell magad önbizalom,öltözet ,beszédstílus terén,és nem lesz gond.
2013. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés mire jó, mondd meg!

De ha te nem akarod, akkor majd megmondom én: arra, hogy emlékeztessétek a srácokat, hogy mennyire senki nullák! saját magam is ilyen voltam, úgyhogy nyugodtan vehetem magamra is. Egy kapcsolat jött össze Fősuli alatt, abban sem volt sok köszönet, egyéjszakás, alkalmi viszont semmi. A gólyatáborba is elmentem, ott sem történt semmi. Mi páran srácok söröztünk, elmentünk este táncolni, kötélnek egy lány sem állt, szóval ennyi. Pedig a csajok java részét valóban meghúzták, de mi erről csak hallomásból értesültünk.

Nos, igen, akkor lámák vagyunk. Most boldog vagy?

2013. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!