Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ti baráti körötökből kiindul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti baráti körötökből kiindulva, szerintetek mennyi eséllyel és hol lehet olyasvalakivel ismerkedni, aki egyáltalán nem iszik, dohányzik vagy kábítószerezik?

Figyelt kérdés
Ezek közül talán a pia, ami a legnehezebben kiszűrhető, egyetlen olyan ismerősöm van, akiről tudom hogy soha nem iszik. Sajnos az alap program az a piálás, mint a nő és mint a férfi ismerőseim körében. Én ezt untam meg, nem is bírja a szervezetem úgy mint régen. Gond nélkül megittam még 5-6 sört még tavasszal, előtte többet is, alig voltam részeg, de az emésztőrendszeremet és az idegrendszeremet egyre jobban megviselte. Azóta csak párszor ittam meg 1-2 sört, vagy egy kevés bort, de szintén nem esett jól, így bár nem mindenáron életem végéig, de többet nem tervezek inni. Akik isztok, el tudnátok fogadni, hogy a párotok nem?
2019. szept. 26. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Én egyáltalán nem fogyasztok alkoholt, soha életemben nem gyújtottam még rá és kábítószerherhez se nyúltam. Ebben egyet értek hogy nagyon nehéz olyat találni aki "tisztán" él. Az exem dohányzott és nagyon kellemetlen volt számomra a dohányszag és a nyelve is olyan volt mint a hamutartó. 😔 Bulizni se járok mert mindig azt akarják hogy igyak. Én sportolók köut próbálnék meg ismerkedni, köztük talán találhatsz olyanokat.


19l

2019. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem laknak ismerőseim az USAban, Kansas államban egy kisvárosban. Nem dohányoznak, nem isznak, nem drogoznak. Viszont van egy rakás fegyverük.
2019. szept. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én már március óta nem ittam, nem cigiztem, nem drogoztam. Néha hiányzik.
2019. szept. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálam már mindenki családos. Senki de drogosok, senki se cigizik, inni is éves szinten 5-8 üveg sör azt ennyi.

Sajnos látszik sort isznak.

2019. szept. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Én pluszban nem is kávézom. Nagyon szeretem ezt az életet...
2019. szept. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, de az meg bolond.
2019. szept. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"mint a nő és mint a férfi ismerőseim körébe"


MIND

2019. szept. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A barátom allergiás a dohányra és kevés alkoholtól is már úgy érzi magát, mint egy normális ember aki 10x annyit ivott, úgyhogy ő egyiket sem csinálja, bár ez így elég ritka, és ránézésre nem lehet megállapítani valakiről. Persze, elfogadom, nem erőltetem rá, hogy ugyanazt igya, amit én, ha az neki túl sok. A családjában viszont van, aki iszik, egy másik rokona pedig dohányzik. Én társkeresőn ismerkedtem, és komolyra csak olyanokat találtam, akik egyiket sem csinálták, de akik alkalmira kerestek, azokról nem mondható el ugyanez. Talán aki tényleg nagyon vallásos, az is betartja ezeket a dolgokat, de voltam régen vallási találkozón, és ott is dohányoztak egy jó páran.
2019. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Badarságokat beszélsz öcsém.
2019. szept. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a bánat köze van a dohanyzásnak a valláshoz?
2019. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!