Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélik el egyből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el egyből az emberek azt a félt aki kábítószerezett/kábítószerezik?

Figyelt kérdés
Sose értettem miért ilyen lenézőek az emberek azokkal akik kábítószert fogyasztanak vagy fogyasztottak. Azt értem hogy káros de ha megnézzük minden káros ha nincs meg a mérték.Van régebbi osztálytársam akinek ilyen múltja volt és amint tudomást szereznek róla az emberek onnantól messze elkerülik holott mikor nem tudtak róla akkor még randiba is benne lettek volna.

2019. ápr. 7. 20:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
Annyira engem nem izgat. Viszont olyantól semmit sem szeretnék aki jelenleg drogozik, vagy a jövőben szeretne...
2019. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 Rockarc ***** válasza:
76%

A fuggoseg egy olyan dolog, ami sok embernel kiveri a biztositekot. Nem csak a drog ilyen egyebkent. Az egeszseges eletmod felertekelodott, tehat minden egeszseg rombolo, DNS karosito tevekenyseg visszatetszo. Egyebkent az ilyen akarat gyengeseget sugall, biztos tudott a kabitoszer veszelyes voltarol meg a hasznalat elott, megse tudta megallni, hogy ne ugorjon egy fejest. Osztonleny tudatos kontroll nelkul.


43F

2019. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki a múltban drogozott de új eletet épitett fel szerintem senkit nem zavar,de ha jelenleg is drogozik az sajnos kihat a masok eletére is ahogy az egyén saját életére is negatív irányban. Droggal együtt nem lehet egy életet felépíteni. Ez nem ítélkezés hanem tény!
2019. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

#2

De ezt az ösztönlényes részt akkor kb majdnem minden emberre lehet mondani aki kávézik reggelente vagy dohányzik és még tovább.

2019. ápr. 7. 20:53
 5/66 anonim ***** válasza:
74%
Nem ítélem el, de a szememben nem létezik. Olyan szinten érdekel a léte, sorsa, halála, baja, mint egy tőlem 3200 kilométerre élő gyűrűsféregé.
2019. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez azoknál van így, akik egyáltalán nem érintkeznek olyanokkal, akik használtak ilyet. Ott nyilván az a félelem van, ami a hírekből jön.


Szóval nem hiszem, hogy ez általános.


De nyilván az sem mindegy milyen most az illető.

2019. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
#3 Ezt is megtudom cáfolni mert több festő és más művész drogozott. Vannak kifejezetten olyan festmények amit az alkotó úgy csinált meg hogy ha tudatmodosítót használ az egyén akkor látja szépnek a művet.
2019. ápr. 7. 20:56
 8/66 Rockarc ***** válasza:
85%

Kerdezo, ki kell abranditsalak, a dohanyzas sem meno mar egy bizonyos szint felett. A kave meg nem karos. A szamitogep fuggoseget is ide sorolhatjuk. Nem veletlenul kerulik az alkoholistak az ital minden formajat a leszokas utan, mert eleg egyszer elgyengulni es mar vissza is estek. A fuggoseg nem gyerekjatek.


43F

2019. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
91%

Az hogy a múltban mit csinált az engem nem izgat. Mert nem az számít kik voltunk, hanem az, hogy most kik vagyunk.


Mellesleg meg kábítószer és kábítószer közt is néha ég és föld különbség van. Nagyon nem mindegy, hogy havi egyszer elszív egy spanglit vagy pedig naponta nyomja magába a herkót.

Itt van egy tudományos összeállítás a kábítószerek addikciós szintjéről és károsságáról:

[link]

Mint látható a dohánynak pl magasabb az addikciós szintje, mint pl az amfetanimnak vagy LSD-nek. Az alkohol pedig károsabb mint az extasy vagy cannabis. Úgyhogy aki ujjal mutogat a drogosokra az nyugodtan mutogathat az alhoholistákra vagy cigisekre is, kivéve ha ő maga is él ilyen szerekkel, mert akkor meg jobb ha inkább hallgat.

Ma már azt is tudjuk a statisztikák alapján, hogy az alkohol sokkal nagyobb kárt okoz a társadalomnak mint bármely más kábítószer:

[link]

Úgyhogy, aki iszik alkoholt, az ne mutogasson egy ujjal se a drogosokra. Én kiiktattam ezt a mérget az életemből, de még én sem ítélem el egyből a drogosokat.

2019. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

#8

A kávé is káros igenis. Csak amíg az ember MÉRTÉKKEL fogyasztja addig nincs baj. Ha túlzásba megy akkor bele is halhat az illető. Ezert mondom hogy miért néznek olyan szúrós szemmel a drogokra? Sokan azt se tudják hogy mi is volt az adott szer. Szinte mind vagy gyógyszerként indult vagy gyógyszer vagy gyógyszer kísérlet.

2019. ápr. 7. 21:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!