Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem úgy hogy magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy magyar pasiként hátrányban vagyok a nőknél?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy a mai nőknél a külföldi pasik vannak előnyben? Szórakozóhelyen lényegesen több nőt látni külföldi társaságában. Én már meguntam, hogy teperjek feleslegesen egy tök átlagos nőnek is akinek ugyanannyi elvárásai vannak mint egy 10/10-esnek. Szerintem valahol az önkritika is kiveszett a mai nőkből. Nem tudják rendesen felmérni a saját adottságaikat és ezért az egekben vannak az elvárásaik. Ma már a legrondább nők is tökre elvannak szállva maguktól. Meg több gyerekes nők is úgy viselkednek mintha hajadonok lennének, pedig valljuk be milyen épeszű pasas venné a hátára tehernek őket annyi gyerekkel?

2019. szept. 29. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

siropicsogo kisfiu no 33455.

:D

ember amugy az ervelesedben az feltunik, hogy ha a kva ronda noknek is magasak az elvarasaik, akkor ok is egyedul maradnak? erdekes modon en eleg keves 10/10es adoniszt latok csunya vagy dagadt novel. kb semennyit:) a szorakozohelyeken meg sokkal tobb a kulfoldi. instantban pl minden 2. ember angolul v nemetul, franciaul beszel.

eleg luzer dolog a kulfoldi pasikra fogni a sikertelenseged. kb mint mikor egy dagadt lany azt mondja h o aztan nem tud lefogyni de ezert mindenki mas a hibas csak o nem.

nacsa

2019. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Azért érzed magad hátrányban, mert itt rinyálsz ahelyett, hogy kimennél az utcára, vagy be egy boltba. Rögtön látnál átlagos nőket és férfiakat együtt.
2019. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Persze hogy belvárosi szórakozóhelyeken több külföldi van (nem csak férfiakból, nőkből is), az egész bevárosban alapvetően magas a túrisrák száma. Ez olyan mint mikor a nyáron lemegyek Balatonra és szinte mindenhol németül vagy angolul beszélnek körülöttem. Ez van, M.o. vonzó hely a külföldiek számára, a magyar lányok meg nyitottabbak az "idegen" kultúra felé, főleg ha azok képviselői még jól is néznek ki. Én pl a nyáron Firenzében voltam, és elmentem pár este szórakozóhelyekre, és nekem is ott sokkal könnyebben ment az ismerkedés mint itthon.
2019. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te is érzed, hogy ez hülyeség. Nekem külföldi barátom van, de soha nem gondoltam, hogy a külföldiek jobbak lennének, sőt. A barátomat sokkal kritikusabban néztem és minden szava és tette mögé azt képzeltem, hogy nem vesz komolyan és csak trófeának kellek neki. Ami aztán nem így lett, mert együtt vagyunk azóta is, de ez más kérdés :) A külföldiekkel nem olyan egyszerű párkapcsolatot kialakítani, mert valamennyire mindenki előítéletes, plusz ott vannak a kulturális különbségek is. Sokkal egyszerűbb magyar férfiakkal ismerkedni. Imádom a mostani páromat, de nem vagyok az a fajta, aki azt hangoztatja, hogy bezzeg a külföldi férfiak jobbak, mert nem így van. Azok a nők akik pedig csak a külföldiekre mennék, ők felszínesek. Kell valakinek felszínes nő? Ugye hogy nem? Akkor meg nem értem a problémát. A kisebbségi komplexusodat kéne leküzdened és fejlesztened magad, és akkor nem lesznek problémáid az ismerkedéssel.
2019. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 De végül is csak a külföldi mellett kötöttél ki.:) Hagyjuk ezt a felesleges rizsát, hogy nem azért mert külföldi, dehogy nem azért. Szerintem ezt te se gondolod komolyan amit itt leírtál, bár olyan felszínes volt hogy végig se bírtam olvasni az egészet.
2019. szept. 29. 16:03
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
jolvam kerdezo sirj es picsogj mint egy 3 eves kislany, attol biztos lesz csajod😅😅😅 luzer
2019. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Rockarc ***** válasza:
75%

Ujabb incel kisfiu, aki az evolucio aldozata.


Nem azert vagy hatranyban, mert magyar vagy, annal sokkal nagyobb bajod is van. Nem soprogettel eleget a hazad elott.


43F

2019. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Minek teszel fel kérdést ha csak a csak a saját véleményedre vagy hajlandó adni? #4-nek pedig nagyon is igaza van. Külföldi az én férjem is. Nem azért mert nem nyitottam a magyar férfiak felé, hanem talán mert ők nem nyitottak felém. Ha pedig igen, akkor csak barátzónába kerültem. Mert kedves vagyok, aranyos és elég csinos is, de ott van ugye az az apró szépséghibám, egy feltűnő fehérbot a kezemben. Aztán bekerültem egy nemzetközi közegbe munka révén, ahol megismertem a férjem, és akinek nem számított az a csúnya bot. Mivel az ő országában egész másképp állnak hozzá a fogyatékkal élőkhöz. Nem általánosítok, mert biztos van olyan magyar férfi, aki szintén el tudja ezt fogadni, de én nem találkoztam ilyennel. Ez csak a személyes sztorim, nyilván mindenkinek más az indoka, hogy miért nem magyar férfit választott. Sokszor ez nem a nemzetiségen múlik, hanem a személyiségen, hozzáálláson. Te elég frusztráltnak tűnsz, nyilván ezt kifelé is sugárzod. Így érthető hogy nem nagyon vonzódnak hozzád.
2019. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#6 Jaj, bírom mikor nem tudjátok semmivel megcáfolni amit írtam, akkor jön a személyeskedés.:D Amúgy képzeld van barátnőm már 3 éves, sőt már a menyaszonyom is nem csak barátnőm.;)

A kérdésem általánosságban szólt, mert azért én is eljárok szórakozni néha az még nem bűn, és azért érdekes megfigyelni a dolgokat.:)

2019. szept. 29. 16:27
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

akkor van neked baratnod mikor nekem lottootosom.


amugy meg mit erveltem volna az ellen h vegig sem olvastad a lany kommentjet es lefelszinesezted mikor semmi felszines sztereotip dolgot nem irt? csak hajtod a hulyesegeidet amirol meg vagy gyozodve

2019. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!