Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő internetes ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő internetes ismerkedés során egy nap egyszer kétszer ír csak vissza egy két szavas válaszokkal, akkor felesleges folytatni az ismerkedést vele tovább?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jól látod.
2019. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Így van, baràtom!
2019. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Igen, felesleges.
2019. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Igen, csak egy "esélyt" adott neked, de leszar.

Tessék, legalább válaszol. Mindig ezért nyígtok. Vedd a lapot.

2019. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
39%
Felejtsd el. De amúgy miért ismerkedtek interneten? Kilométerekről (vagy kilobájtokról, hehe) kerülni kéne az internetes ismerkedést...
2019. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Hányszor kéne írni? Felnőtt ember esetleg dolgozik, van olyan munka, hogy hétvégén is. De lehet, hogy szimplán unalmas vagy, és azért nem ereszti bő lére.
2019. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, xarik rád.
2019. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg, igen.
2019. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem azzal van a baj, hogy napi egy-kétszer ír, hanem azzal, hogy egy-két szavas válaszokat küld. Vakószínűleg több vasat próbál egyszerre a tűzben tartani, így próbálja az esélyeit növelni. Szerintem tegyél fel neki egy üzenetben olyan összetett kérdéseket, amelyekre nem lehet pár szóban válaszolni. Ha erre is egy-két szóban válaszol, akkor felejtsd el.
2019. szept. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemrég utasítottam el netes társkeresőn valakit. Eleinte próbáltam a beszélgetésbe belemenni, aztán olyan szinten kezdte emlegetni Istent, mint valami szektás. Vallásos családban nőttem fel, szóval nem idegen dolog számomra a hit, de amit ő csinált beszélgetés címszóval, az már nekem is túlzás volt. Mivel sok dolgom volt éppen, nagyon időm sem volt foglalkozni vele, meg próbáltam kitalálni, hogy a lehető legkevésbé legyen bántó számára az elutasítás, hogy egyszerűen nem látok közös jövőt vele, aztán mikor összeszedtem a gondolataimat, szépen megírtam neki, és ott véget is vetettem a levelezésnek. Remélem, talál hozzá illőt, de mi nagyon más világ voltunk. Én is szűkszavúan válaszolgattam a végefelé. Nem sokáig húztam az idejét, 3 hétig sem tartott a beszélgetés, és több 100 km választ el minket amúgy is, szóval találkozónak nem lett volna sok esélye mostanában.
2019. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!