Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én, looser szűz csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én, looser szűz csúnya férfiként meg tudom hogy rá írok nőkre, akkor az ugyanilyen nők mért nem írnak férfiakra? Rám legalábbis még nem írt velem egy szinten lévő nő, vagy ők a szőke herceget várják?

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem a kerdest, hisz most valaszoltad meg..azert looser szuz es csunya vagy. Es ezt rogton meglatjak rajtad. :)
2019. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bár azt tegyük hozzá hogy társkeresőn nem látok csak insta lányokat,a társadalom szerint csúnya nők arra nem képesek hogy beregisztráljanak társkeresőre de azért a férfiakat szidjátok
2019. okt. 1. 17:18
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem ertem a kerdest, hisz most valaszoltad meg..azert looser szuz es csunya vagy. Es ezt rogton meglatjak rajtad. :)


valóban nem érted,csúnya vagyok looser,de van ilyen nőbe is

2019. okt. 1. 17:19
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez kérdés? Egy nő miért írna rá pasira? Főleg egy lúzerre? Hidd el, nekünk nőknek ez nem perspektíva. Minket nem hajt a vadászösztön.
2019. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha közlöm, hogy írt már rám csúnya/kövér/nálam sokkal idősebb nő, akkor boldogabb leszel? :)
2019. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Társkeresőn? Ott kissé rosszak az arányok. Épp ma gondoltam, megnézem az egyik ismert nevű oldalt, milyen. Beírtam a keresőbe, hogy 25-35 közötti nő, Szolnok megye. Tudod, hányat dobott ki? Kettőt! Egész megyére, ekkora életkor-sávban, semmi speckó kritériumot nem adtam meg, még azt se, hogy legyen képe.


No, most akkor képzeld el, hogy az a 2 csak kapja napi szinten a sok millió kantól a rengeteg üzenetet. Vajon miért nem szorulnak rá, hogy ráírjanak bárkire is?

2019. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Rockarc ***** válasza:
83%

Kerdezo. Lehet csunya lesz, amit irok, de ha egy fellabu ember el tudja fogadni a sorsat anelkul, hogy napi szinten osszehanyja a nyilvanvalo kerdeseivel az oldalt, te miert nem? Egy vak is el tudja fogadni a sajat problemajat es probal emberkent elni, amennyire csak tud. Te miert nem? Egy epilepszias is el tudja fogadni a sorsat sot, meg o ker bocsanatot, hogy megijesztett masokat, pedig o aztan tenyleg nem tehet rola. Te miert nem tudod elfogadni az allapotod?


Megmondjam miert? Nincs benned emberi meltosag. Szikranyi sem. Csak az onzo vagyadira koncentralsz es sajnaltatod magad a kispajtasaiddal karoltve. Akiket felsoroltam, azokat mind ismerem. Soha egy rossz szot nem hallottam toluk az allapotuk miatt. Sokkal tobbre is tartjak oket.


43F

2019. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Egy olcsó vibrátor több örömet okoz. Azzal legalább el tud élvezni.

Úgy sírtok ezek után a levelek után, mintha darabra fizetnének érte.

Rád ír egy csúnya nő. Visszaírsz. Randiztok. Nagy duzzogva, csukott szemmel megreszeled. Te se élvezed, a nő annyira se. Soha többé nem találkoztok. Szerinted így néz ki egy sikersztori? Erre vágysz?

2019. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem tartom magam lúzer nőnek, de semmiképp sem írnék én a férfinak. Nem a szőke herceget várom, de legyen a másik annyira férfi, hogy kezdeményez.
2019. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!