Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek csúnya egy ilyen...

Szerintetek csúnya egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér bőr, szőke, hosszú, göndör haj. Van pár bőrhibám, de alapozóval nagyjából el lehet fedni. Kék szem, világos szemöldök és szempillák. 162cm, 48kg. Szerintetek ez csúnyának számít? Szoliba kellene járnom és hajat festetni, hogy jobban érezzem magam? Csak nem akarom ilyenekkel roncsolni a hajam meg a bőröm és anyu se nagyon örülne neki. 17 éves vagyok egyébként. Mindenhol látom a szép barna bőrű és barna hajú lámyokat, barna szemmel és olyan kellemetlenül érzem magam mellettük, hogy nem vagyok olyan szép. Meg hát zavar, hogy sokszor betegnek néznek a fehér bőröm miatt. Nektek van ilyen problémátok?

2018. okt. 28. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, ne légy hülye. A pasik megőrülnek a természetes szőke hajért. Az enyém is az, általában ez az első, ami feltűnik rajtam a férfiaknak. Én mindig azt vallottam, hogy természetes szőke hajat bűn befesteni. 😅


A szemöldökömet, szempillámat viszont festem. Alapjában véve szőkésbarna, de barnára festem (tartós festékkel, hennával), mert jobban kiemeli az arcomat, ad egy keretet, ha sötétebb. Persze max 2-3 árnyalattal sötétebbre, mert az nagyon idétlen, ha szőke vagy, a szemöldököd meg fekete.


Járok szoliba is, alapjáraton nekem is világos a bőröm,viszont odafigyeléssel én nem égek le. Nyáron is szépen le tudok barnulni, tehát nem az az extra érzékeny fehér bőröm van. Itt is ugyanaz a kategória, nem grillcsirkére égetem magam, csak egy kis színe legyen a bőrömnek.

2018. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Neee. Imádom a fehér bőrt,szőke hajhoz meg nagyon jól áll 😊 És gyorsan tegyél le a megfelelési kényszerről
2018. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem szedj fel 2-3 kgt elég gebe lehetsz.
2018. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! NE!

Max nyáron napozhatsz picit, de ne ess túlzásba, mert káros. 1-2 plusz kg talán rádférne.

A bőrhibákat ne aggódd túl, az emberek 70%ának van, mellesleg máson se azt nézed meg, gondolj erre. :) Pici alapozóval meg nincs probléma.


Én is fehérke vagyok, barna haj, zöld szem. Nyáron nagyon könnyen barnulok. Télen mindig dicsérik, hogy milyen szép lágy fehér vagyok, nyáron meg nagyon jól világít a zöld szemem a barna bőrből.

Arcomon nekem is van 1-2 folt, néha patti, de ez a korral jár. :)

Mosolyogj sokat, öltözz csinin és minden rendben lesz!:)))

2018. okt. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. :)

Szóval a szőke haj szupi, a göndörsége is. Néha vasalhatod, könnyen csinálsz belőle kócos hatásu konytot meg ilyenek. :)

Szempillákra meg ott a spirál. :)

Nekem nagyon rövidek, 3d szempillám van jelenleg, nagyon azép, ha neked is megéri azt is rakathatsz.

17/lány

2018. okt. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A természetes szőke hosszú haj a legszebb. Ne csinálj semmit magaddal, szép vagy. A fehér bőr és szőke haj plusz még göndör is nekem például nagyon bejön. Skandináv típusú vagy.
2018. okt. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez akkora marhaság, hogy akkor lesz valaki szép, ha minél sötétebb a bőre...

Ízlés kérdése, hogy kinek mi tetszik. Nekem mondjuk jobban tetszenek a fehér bőrű lányok. Ami viszont semmiképp nem tetszik, ha valaki mű. Ha egy világos bőrű, szőke lányt meglátnék feketére festve, műbarna szolis bőrrel, az inkább nevetséges, mintsem szép.

Legyél csak önmagad! A leírás alapján egy kifejezetten szép lány vagy. :)

2018. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más tetszik. Szerintem a fehér bőr gyönyörű,a göndör szőke haj is elég jól hangzik :)

Lehet van olyan kreol lány aki meg téged néz irigykedve,hogy milyen szép bőröd, hajad van.

2018. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ilyen népbetegség, mert én barna hajú/szemű/bőrű vagyok és mindig is nagyon irigy voltam a fehér bőrű, szőke hölgyekre és még sok más barna ismerősöm így van ezzel. És fordítva is igaz, aki meg fehér, az mindig barnább akar lenni.

Szerencsére megtanultam ezt elfelejteni és már inkább örülök a sötét hajamnak/szememnek, de hosszú út volt ez. Tanuld meg szeretni önmagad:) (Ha viszont nem érzed jól magad a bőrödben semmiképp, akkor mindig ott a változtatás lehetősége, de szerintem így vagy tökéletes.)

2018. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!