Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsi meretek miatt gondok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi meretek miatt gondok a pasival?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok a kerdes kicsit lehet tul nyers ,viszont van egy dolog ami nem hagy nyugodni.

Van egy srac aki regi jo ismerosom ,ugy erzem bizalmi kapcsolatot epitettunk fel mint baratok az evek soran ,de az elmult idoben parszor lefekudtunk egymassal. Azota o nagyon megvaltozott ... tudom es erzem hogy nagyon tetszem neki(mindenfele bekepzeltseg nelkul). Nem tudom mire velni hogy neha talalkozni akar velem ,neha nem ,mintha o maga se tudna hogy mit szeretne. A srac 27 eves , es meg nem igazan volt nornalis kapcsolata ,illetve elmondasa szerint egy komoly volt , a lannyal ket evig volt egyutt .. ahogy levettem a szavaibol inkabb alkalmi kapcsolatai voltak de sose akartam tulsagosan firtatni a temat .

Mostanaban ha beszelgetunk sokszor elohozza ezt h neki mennyire hianyzik egy baratno , viszont azert h a mi kapcsolatunk tovabblepjen egy masik szintre nem tesz semmit...

Namarmost itt jon kepbe hogy a meretei joval az atlag alatt van , tenyleg extran kicsi neki. Sajnalom hogy ilyen nyers vagyok de annyira jol elvagyunk es erzem ezt a rettenes bizonytalansagot a reszerol.. lehetseges hogy ez ebbol fakadhat neki? Nem akarok megbantani senkit , de lehetseges hogy egy pasi kisebb meretekkel nehezebben nyit egy parkapcsolatra ?


(Tudom mondhatjatok hogy lehet csak nem jovok be neki elegge . De tisztan erzem hogy nem errol van szo.)


Vagy ha ettol a sztoritol eltekintetek, lehetseges hogy ok frusztraltabban elnek meg egy kapcsolatot ( vagy csak a kezdeti szakaszat) mint alkalmi kapcsolatokat? ( ez a srac nagyon jokepu es intelligens es vagyik egy baratnore es lehezne is neki , de o megse akar )


2019. okt. 1. 19:22
1 2 3
 1/23 nadina1900 ***** válasza:
40%

Lehet nem akarja tönkretenni a baráti viszonyotokat, mert ha mégse működik a barátság tönkre is mehet.


Meg hát lehet az is a pakliba fél,h emiatt elutasítanád,h esetleg neked ez nem felelnek meg a méretei.

2019. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Lehet persze ettől is visszafofottabb.. Neked elég volt a mérete? Ha igen akkor mond el neki h mennyire jó vele a szex lehet utána bátrabb lesz és mer kezdeményezni feléd
2019. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Őszintén, előszőr nagyon meglepett a mérete. Tudni kell, hogy régóta ismerjük egymást , csak nemrég kezdtünk el újra beszélni és találkozgatni. Én rettenetesen vonzónak találom és a szex izgalmas volt nagyon.Viszont elgondolkodtatott a dolog, hogy (függetlenül a sráctól) mennyi ideig lehet jó így a szex. Ha összejössz valakivel egy idő után nyilván ellaposodik ez is kicsit és a 8-9 centivel lehet már nem olyan jó ha nincs meg ez a bizsergős izgalom ... Gondolom tapasztalta már ezt, talán ezért vonakodhat
2019. okt. 1. 19:37
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha kicsi neki akkor hagyd, úgyse fog működni a szex.
2019. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Bocsi. nem feltétlen tanácsot kérek a sráccal kapcsolatban... Csak megfogalmazódott bennem a kérdés,hogy ők lehetnek-e emiatt zárkózottabbak , viselkedhetnek-e emiatt furcsábban hogy kompenzelják... van-e esetleg valakinek valami tapasztalata ez ügyben? tényleg érdekelne
2019. okt. 1. 19:40
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
Persze. Kb. minden második férfi a méretein problémázik.
2019. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Mitől volt izgalmas a szex ilyen kicsi mérettel? Tuti el sem mentél.
2019. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Maga a szituáció volt izgalmas, + nagyon durván bejött a srác amúgy.
2019. okt. 1. 19:50
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Mert milyen volt a szituáció? El nem tudom képzelni, hogy élvezted kisujjnyi farokkal. Nem bántásból írom.
2019. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem ez a lényeg,hadd ne részletezzem neked. a kérdésem nem erről szól.
2019. okt. 1. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!