Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyen hatása lesz ennek hosszú távon?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy barátság extrakkal viszonyban vagyok benne, ami tényleg barátság is, mert törődünk a másikkal, figyelünk, tudjuk, hogy mik az aktualitások a másik életében és nem csak akkor keressük egymást, ha extrát akarunk. Szerencsére azon a szakaszon már túl vagyunk, hogy vajon lehet-e több ez, ha már ilyen nagy az összhang és ugyanúgy kizartnak tartjuk a dolgot. Az az erdekes, hogy ennek ellenére nagyon monogám a viszony, tehát mással nem ismerkedik egyikünk sem. Az az igazság, hogy nekem soha nem volt rendes kapcsolatom, alig 1-2 hónap volt a leghosszabbb és sajnos az első kapcsolatomban bántalmaztak, talán ezért sem tudtam utána rendes kapcsolatot kialakitani és csak vonzottam azokat, akik még lejjebb toltak az önértékelési válságomban. Ez az ember viszont nagyon jól bánik velem, pedig ismeri a nem éppen makulátlan multamat, mégsem néz le, de felmerult bennem a kérdés, hogy vajon hosszú távon milyen következményei lesznek ennek a helyzetnek? Már kozelebb vagyok a harminchoz és lövésem sincsen, hogy milyen egy normális parkapcsolat és ebben a szituációban sem az ehhez szükséges tapasztalatokat gyűjtöm.
2019. okt. 1. 21:25
 1/6 Rockarc ***** válasza:
81%

Jol erzed, a szocializacios lemaradasod minden egyes nappal novekedni fog. Szukseg van a parkapcsolatra, hogy el tudd kovetni azokat a hibakat, amit mindenki mas is elkovet. Talan annyival vagy szerencsesebb helyzetben, hogy a felszines dolgokat mar kinotted, tehat jo eselyed van jol valasztani, akar elsore is.


43F

2019. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos még döntés szintjén sincs meg bennem, hogy mit akarok és a mostani elethelyzetemben eselyem sincsen arra, hogy komoly társat keressek. És igen, az idő megy, én sem leszek már fiatalabb. De ezzel sz emberrel meg nem akarom megszakítani a kapcsolatot, hiszen nem csak a testiseg a közös ügyünk.
2019. okt. 1. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Mert nem költöztök össze? Keznél van a megoldás. Agyan es azon kívül is jól kijöttök. Egy ilyen erték, nem szabad veszni hagyni.
2019. okt. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Olyan, hogy elmegy az idő melletted, pedig találhatnál olyat, akivel nem csak ilyen tinglitangli szar van. Mert ez szép és jó, de később nem lesz az. Abban meg sose legyél olyan biztos, hogy nem ismerkedik mással, mert érhetnek meglepetések.

Hány évesek vagytok? Ha problémáid vannak magaddal, előbb oldd meg azokat, aztán jöhet egy normális kapcsolat.

2019. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És mi van, ha senkit nem talalok, vagy nem akarok? Sanszos, hogy a múltam miatt senkinek sem fogok kelleni. Nem beszélve arról, hogy le vagyok maradva rendes tapasztalatokkal és egy korban hozzám illő férfi érthető, ha nem akar bevallalni egy ilyen problémás lányt.

Amúgy elég sokat beszélgettünk már erről, hogy másfelé is nézelődunk-e és az a megállapodás, hogy ha eljon ennek az ideje, akkor azonnal szólunk. Azért ennyire ismerem őt is és magamat is, hogy ne csapjuk be egymást, különben nen osztanam meg vele az ágyamat.

Amugy 31/f es 27/l vagyunk.

2019. okt. 2. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát, így nem is fogsz, amíg ebben a semmiben elvagy. Mert így sem a problémáidat nem fogod megoldani, sem másban előrébb lépni. Amúgy, olyanok is becsapják egymást sokszor, akik házasságban élnek, szóval... Neki meg egy lazán kivül nem sok minden vagy, hiába az összhang.
2019. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!