Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire velned ezt?

Figyelt kérdés
SzexkapcsolAtban ha a pasi elkezdi hangoztatni hogy mar olyan jo lenne neki egy baratno... celzasnak vennetek? Vagy annak hogy ennek nemsokara vege ?
2019. okt. 1. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Keteselyes. Vagy rád gondol a barátnő alatt vagy nem.
2019. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezz kerek perec rá!
2019. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Szeretne normális emberi kapcsolatot. Vagy veled vagy mással. A csak szex megöli az ember lelkét. Én mindig ürességet éreztem minden ilyen szex után és nem kielégülést.
2019. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Igazából én két dologra tudnék gondolni, egyik sem túl pozitív. Az egyik, hogy veled akar kapcsolatot de annyira nulla az érzelmi intelligenciája, hogy csak célozgat meg utalgat de nem tudja ezt rendesen kifejezni vagy lépéseket tenni felé. A másik meg, hogy abszolút nem veled tervez és ezzel a kis odaszúrással akarja kifejezni, hogy te sosem leszel barátnő. Szerintem mindkét esetben elég felejtős a dolog.
2019. okt. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
2 észlény :D
2019. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tessek?:)
2019. okt. 2. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Na rákérdeztél már? Írd majd meg a választ
2019. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felkészít, hogy ki leszel hajítva.
2019. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ki leszek hajitva? Jó ég :DDDDDD
2019. okt. 4. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!