Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy mindenét kirakó nő ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mindenét kirakó nő ezzel a kiirással mire akar utalni?

Figyelt kérdés

Mindenesetre,ez a nő nem csak a teste miatt keltette fel az érdeklődését.Egyszerűen érezte a vonzalmat kettőjük között.Nem nagyon érdekelte a feneke,se a melle.Maga a személye érdekelte,amit ez a vonzó arc rejt.


Most komolyan minden kirakatbábú azt hiszi ez így van?


2018. febr. 3. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Szeretnék azt hinni, hogy valaki nem csak megkúrni akarja őket. Nekem az egyik ribizli nőismerősöm ilyen "sírsz majd utánam" idézeteket oszt meg, meg "megküzdöttem az életemért" meg ilyen szarokat...


Csöcskirakós senki kis titkárnő és osztja az észt. Gondolom, a kisebbségi komplexus teszi, ahogy az az oka a magamutogatásnak is. Legalábbis többet elért nőismerőseimtől ilyet még nem láttam. Pedig ők is ízlésesen tudják sejtetni a nőiességük, nem zsákot húznak. De más, mikor valaki az arcodba tolva bizonygat dolgokat.

2018. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nyugtatják magukat.
2018. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Ez tudod olyan, mint az a fsság, hogy majd a férfiak értéke nőni fog 30 felett, a nők megmajd annyira elértéktelenednek, hogy fordul a kocka és ők mennek majd utánuk...



Egyszerű önnyugtatás egy, az elégedetlenségével és sikertelenségével szembenézni képtelen embernél.

2018. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Pfuh, te... mennyi ilyen bitang lotyó szaladgál itt a fővárosban. Röhögve borulok fel a székemmel, amikor végigcsekkolom a FB idővonalukat, hogy micsoda képmutató, félrevezető baromságokat osztanak meg vadidegeneknek, akik nem is ismerik a valódi személyiségüket.
2018. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem nem világos, hogy milyen kiírásról van szó?
2018. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha akkora lotyók meg értéktelenek, akkor miért ezeket nézegetitek? Jó kérdés.
2018. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!