Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt másnak is ilyen a randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt másnak is ilyen a randin?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal és egészen más volt mint amit előtte az interneten magáról mondott. Képet is cseréltünk de az se lehetett mostani.


A tények amit mondott és a valóság :


- nem dohányzik - épp most szokott vissza rá

- 180 cm - jó az 170 nek is

- sportos alkat - kb 110 kg pufi mackós

- jól keres, ő fizeti az ebédet - takarító egy gyárban , én fizettem ki végül a számlát


2019. okt. 2. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez pech. De nyugi, ő sokkal rosszabbul járt. Nem lehet mindenkit az orránál fogva vezetni a hazugságokkal.

Gondolom több randi nem is lesz.

Csak azt nem tudom, hogy az ilyen buta emberek, mégis mit képzelnek, mit hisznek? A valóságban úgyis kiderül a turpisság és akkor p..fára esnek.

2019. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a saját számlámat fizettem volna csak ki.

A srác vagy magát is ámítja, vagy gondolta,hogy hátha a személyes találkozásnál lehengerlően hat Rád és nem számít korábban mit állított.

2019. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ennek mi értelme? Azt hiszi hogy nem veszed észre élőben? :/


Amúgy mint ember szimpatikus volt? Vagy már eleve elcsúszott nálad a füllentések miatt?

2019. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A végén kicsit helyreraktam hogy kinek kellene inkább hazudoznia. 😀 Alapból látszott rajta hogy defektes.
2019. okt. 2. 09:55
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
1-es: miért járt volna sokkal rosszabbul? Volt egy ingyen ebédje. :D
2019. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

#5

És azon kívül mit is kapott?

- a hazugsága kiderült

- nem kell a lánynak

- önbecsülése tovább romlott

- saját magát szégyenítette meg

- és még a csaj jól helyben is hagyta


De gondolom mivel rettentően buta a srác, ebből úgysem tanul és tovább fogja folytatni az értelmetlen hazudozást, aztán ide fog jönni rinyálni, hogy minden nő egy sz..rkupac, nem kell senkinek, miközben az igazi hunyó az egészben ő saját maga.

2019. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Magasságban rendszeresen kamuznaj

És volt aki elfelejtette elmondnai h két gyereke is van...

2019. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Ezt nyilván poénnak szántam.

Valahol nagyon elkeserítő, hogy az emberek ennyire nem vállalják fel önmagukat, azaz vállalhatatlannak tartják az igazságot.

Szerencsére én soha nem szembesültem ilyen dolgokkal, mondjuk talán két ilyen netes ismerkedésem volt, és azok a lányok őszinték is voltak.

2019. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na már megint egy válogatós nő...
2019. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!