Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak vonzó külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak vonzó külsőre egy kövér igénytelen nő vagy nekik nem számít a külső?

Figyelt kérdés

Olyan sok nőt ismerek akik kövérek, igénytelenek. Tehát nem az arányosan feszesen elhízott nő, hanem az aránytalanul nagy mértékben elhízott kövér nőkre gondolok, olyan Michelin baba típus. Aztán haja nagyon rövid, valami idióta szín rajta, kicsit zsíros is ez a haj és nagyon le van nővé.

Borzalmas én inkább húzogatnám életem végéig mint hogy ilyen nővel legyek. Ok mindenkinek más a szép de azért már ez a külső senkinek nem vonzó... Vagy ki tudja...

Na most az ilyen nőknek bizony mindnek van barátja, sokszor nem olyan rosszak. Bezzeg az ilyen külsejű férfiaknak általában senkijük nincs és ők a tipikus incelek.


2019. okt. 4. 07:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtetted, hogy ezek a nők hány évesek? Tippre biztos fiatalok.
2019. okt. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Olyan 25,de inkább olyan 30 - 35 év körüliek.
2019. okt. 4. 07:32
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

En mikor azon agyaltam nekem miert nincs parom, elkezdtem a parokat nezni az urcan, es rajöttem arra, azert mert en olyanokkal szoba sem allnék akikehez màsok hozza is mennek.


Nök (akik adnak magukra igenyesek),olyan pasikkal kezen fogva az utcan akiktöl en elhanynam magam ha meztelen kene latni.


Meg pökhendi de ugyanakkor sötet buta kollegak, vagy egy mamlasz ismerösöm, de még a legutolso csicska gyerekkori volt osztalytarsamnak is normalis nöje/menyasszonya van.


En ugy erzem ha igenyesek lennenek az emberek, azaz megvàlogatnàk a parjukat, nagyon sokan jarnanak az en cipömben azaz egyedül.

2019. okt. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Szoval forditva is igy van. Nem csak a ffiaknak kell az utolso legrondabb nö a földön, de a nöknek is az utolso legrondabb ffi
2019. okt. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
36%

A férfiak többségének nem vonzó a kövér nő.A fitneszmacákat szeretik kalóriaszámolgatva, mert csak arra áll fel.Amelyik velük van, az csak azért, mert más épp nem jutott.Kevés a kivétel ez alól.

A fetisisztáknak vonzó csak a nagy mértékű háj.Itt is van egy fatfan nevű úriember.Sokszor érdeklődik a 160-250 kilós nők iránt, hogy hol találhatná meg őket.

2019. okt. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
2. Pontosan... Szerintem azért van sok embernek párja mert nagyon leadja az igényeket... Na és akkor már meg is van a válasz hogy miért van annyi válás
2019. okt. 4. 07:39
 7/28 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy más fogja meg őket, de az is lehet, hogy a kövér alternatív kinézetű csajokat szeretik. Ahogy nők is járnak kövér, vicces kinézetű palikkal, csak mert megszerették a személyiségüket.
2019. okt. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
22%
Belegondoltam abba is akiket en kidobtam, kikosaraztam olyan szinten igenytelenek meg alkalmatlanok, iq hianyos parasztok, es ma van pàrjuk, olyan erzesem van mintha az en kidobott szemetemmel jarna a kövi nö.
2019. okt. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az igénytelen nő nem hiszem,hogy bármelyik pasi számára vonzó lenne.

A kövér talán igen, ha ad magára, és próbál alkatához mérten öltözködni, ápolt, kedves, értelmes.


Ahogy írod, az ízlések és szándékok különbözőek. Van aki annyira szeretne párt találni,hogy bárkivel megelégszik. Bár abban nem hiszek,hogy amennyiben nem vonzódik Hozzá hosszúttávon működne egy ilyen kapcsolat.

2019. okt. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Gondolom érzékelitek a különbséget és látjátok mire gondolok

2019. okt. 4. 07:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!