Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek kövér vagyok alacsony és ronda, a nők csak átnéznek rajtam. Bele kell törődni hogy úgyse lesz nőm soha?

Figyelt kérdés

#szex #nők #barátnő #külső #társkapcsolat ismerkedés
2019. szept. 5. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Első körben fogyás.
2019. szept. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ezért nincsen barátnőd.


Nekem nagyon tetszett egy fiú akin volt husi most lefogyott és husisan sokkal jobban tetszett pedig alapból nincsen kövér fétisem mielőtt az hinnétek de valahogy úgy férfiasabb volt.


Az, hogy kinek van szép és ronda megint csak ember válogatja van ilyen is olyan is.


Szerintem neked nem a külsőddel van a baj hanem inkább azzal hogy nincs önértékelésed és ez kisugárzik ami nem jó.

2019. szept. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát,haver, akadhat valami nő nagy ritkán, de nem ez lesz a jellemző. Lefogyhatsz éppenséggel, valamit javulhat a helyzet, de casanova nem leszel.
2019. szept. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Fogyj le, foglalkozz önismerettel, önszeretettel, a hibáidat javítsd ki, ne legyél negatív búvalb..szott személy!

És mivel gondolom nem egy 150 centis ember vagy, a rinyálásod teljesen felesleges!

2019. szept. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te összejönnél egy alacsony, kövér és ronda nővel?
2019. szept. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

De lesz. Olyan alacsony kövér és ronda nő aki beletörődött, hogy nem akar lefogyni és úgyse kapna tőled jobbat.

Vagy leszel alacsony ronda de kigyúrt pali mint az edzőm akiről a női öltözőben megy a duma, hogy úristen de jó pasi.

2019. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És mi az istenért nem tudsz edzeni?
2019. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogyj le.
2019. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!