Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya vagy kövér férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya vagy kövér férfiak a csúnya kövér nőkhöz vonzódnak, tehát a külső meghatározza az ízlést vagy általában megalkusznak azért vannak szintén csúnya kövér nőkel és közben vágynának egy vékony csinosra?

Figyelt kérdés
Csúnya kövér férfiak mellett ritkán látok csinos vonzó nőt, ha nem gazdag a férfi tehát általában hozzá hasonló kategóriával jönnek össze általában az ilyen férfiak azért, mert ilyen nőkhöz vonzódnak, mert ők is így néznek ki és ha oda menne hozzájuk Palvin Barbara akkor simán elutasítanák, mert neki az a kövér csúnya nő kell vagy csak megalkuszik ha nem jut neki Jó nő, akkor ez is jó, hogy meglegyen a biztos sex
2019. szept. 22. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Mindenki a lehetőségei szerinti legjobbat választja.

Akit ronda kövér nővel látsz, neki az a legjobb lehetősége.

2019. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hellmano ***** válasza:
9%
Fiatal korában kap pár pofont az élettől (jobb csajoktól), majd rájön magától, hogy muszáj az igényeit lejjebb adni és keresni a hasonló csajokat, mint amilyen ő férfiban. Szóval igen muszáj alakítania az ízlését és jóval lejjebb adnia, mint amilyenre vágyna, különben egyedül marad egész életében. Ezért marad sok nő egyedül, mert nem bírja felfogni, hogy nem az alfák között kéne keresgélnie, mert az nem az ő ligája, de nem adja lejjebb az igényeit , mert az átlag már nem jó neki stb. Szóval mindenki a saját liájába játsszon az a fer és normális.
2019. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
#2 Nem mondanám hogy fer, ugyanis az élet egyik legnagyobb igazságtalansága, hogy van aki szépnek születik, más meg csúnyának.
2019. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem tudom én sok kövér hapit láttam bombanőkkel, meg úgy en bloc bűnronda faszikat gyönyörű lányokkal. És nem mondanám, hogy ritkaság lenne az ilyen. Szóval mindenkinek más jön be az az igazság. Nem akartam senkit megsérteni, én se vagyok egy Brad Pitt, csupán a tapasztalataimat írom le.
2019. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez nem így van.


Vonzódnának ők is a szép karcsú nőkhöz, illetve a jóképű férfiakhoz....csak nem kaphatják meg.


Ha tele lennének pénzzel, akkor megkaphatnának jót is, de mindenki tudja, hogy az csak a pénze miatt lenne vele.

2019. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nagyjából. Viszont közben a kövér barátno is másról álmodozik.
2019. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Minden egyes ember pozitívumokhoz vonzódik (legalábbis általa pozitívnak vélt tulajdonságokhoz).

Amiről te írsz, az elég szánalmas helyzet! Tételezzük fel, hogy együtt van egy “ csúnya kövér férfi és nő”: a negatív tulajdonságaik mellett valami pozitívnak is kell lennie, ami által vonzódnak egymáshoz. Negatívumokra nem tud alapozódni a szimpátia vagy vonzalom sehogysem.

2019. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Mikor kövér, kissé lerobbant párokat látsz, közel nem biztos, hogy így is jöttek össze. 8 éve lehet ők is vonzó emberek voltak, de mozgásszegény életmód, ivászat, gyerek meg hát az idő megviseli őket.
2019. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
De ilyenkor miért csak a csúnyakövér pasikat kell sajnálni? A csúnyakövér nőknek is más kell. Ők is csak beérik.
2019. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kinek mi jut.


Lehet próbálkozni magasabb kategóriás partnert keresni sőt sokszor össze is jöhet ha van valami extra, de alapból mindenki a saját szintjének megfelelő partnerrel jön össze

2019. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!