Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nehéz hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz hozzám való lányt találni 20 és 24 év között vagy csak nekem nincs szerencsém?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok egyszerű de egyben rendes és az átlagnál másabb fiatal! Rendes lányt szeretnék aki egyszerű mivel én is az vagyok és nem olyan aki mindenáron a nagyvárosokba vágyódik! Érzelmes vagyok és kissé szeretek romantikázni is azzal akibe beleszeretek!
2019. okt. 5. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Egy lúzer vagy, azért nem kellesz senkinek. Ez látszik a stílusodból is.


Változz meg.

2019. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha ezt marketing nyelvre fordítjuk.

10-böl 9 20-on éves pasi pont ugyanezt mondja. Dunát lehet ezzel rekeszteni.

2019. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj több kijelentő mondatot felkiáltó módban! Akkor biztos sikerül!
2019. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így semmi.


22/L

2019. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Unalmas introvertált vagy. Tehát ki a hozzád hasonló?


Igeeen! Szóval keress az unalmas introvertáltak között!


Az a baj, hogy ők is csak max dolgozni és bevásárolni mozdulnak ki, szóval nem nagyon futsz össze velük... inkább ismerősök ismerősein keresztül fogod megtalálni őket, esetleg a munkatársad is lehet ilyen.

2019. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!