Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha fiatal férfiként velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatal férfiként velem egykorú vagy 2-3 évvel fiatalabb lányt szeretnék tényleg ennyire nehéz találni?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok nincsennek nagy elvárásain egy normális lányt szeretnék,tehát olyat aki nem az a nagy átlag csak a mának élek tipus hanem komoly kapcsolatot szeretne! Átlagos,de gondolkodásban korombelieknél érettebb vagyok!
2019. okt. 2. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak mert nem esel ebbe a "csak a mának élek" kategóriába, abból még nem következik, hogy érettebb vagy a korodnál.
2019. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy eretebb vagy a korodbelieknel? Nincs szexkapcsolat, a komolyat varod, normalis penzugyi lulturad van, egyedul elsz, eltudsz vezetni egy haztartast? Na most ha otthon anyu kiszolgal, az nem vmi komoly...
2019. okt. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én meg ilyen pasit keresnék.

21/L

2020. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!