Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne a helyembe?

Figyelt kérdés

Hetvegen ceges buli volt a melohelyen.Elegge berugtam.Az a munkatarsam vitt haza,aki nekem nagyon tetszik.


Udvarias volt.Kiszallt a kocsibol,mondta karoljak bele,es felkiser.Eljutottunk a lepcsohazba az elso emeletig,ezutam mondzam neki menjen haza nyugodtan,megoldom.O nem ment csak miutan mar 40x elmondtam neki.


Mivel elegge szedultem nem egyszer hozzabujtam.


Aztan miutan elment rairtam facen,hogy "ari vagy,koszonom.Elmonfta hogy o nem akart elmenni,en kuldtem el annyira.


Egy felreertesbol az jott le neki,hogy szerelmet valottam,de o ezt nem tudja.Folyamat kerdezte hogx ez nekem h jott,meg miota.de mivel eleg reszeg volzam nem igazan tudtuk megbeszelni.Mondtam neki felejtse el ezt az egeszet,de o azt irta nem fogja.Azt mondta holnap majd megbeszeljuk.


Azota se keresett...Nekem kellene keresni ed tisztazni? Hisz en voltam reszeg es mondtam azt amit..


2017. ápr. 17. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Huhh... hát én a helyedben mindenképp csak ékezetekkel mernék kiírni ide kérdést 😃
2017. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Kihagytal egy jo kis cegesbuli utani kefet.
2017. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Ebből még bármi lehet. A részeg ember mindig őszinte. :-)
2017. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést, és most nem nyelvtannácizni akarok.

Szóval szerelmet vallottál, de nem tudja? Ha nem tudja, akkor mit kérdezgetett folyamatosan? Ha nem neki vallottál szerelmet, akkor mit akartok megbeszélni? Ha nem tudja, hogy bele vagy zúgva, akkor mit kell elfelejtenie?


A kérdés lényegét ugyan vágom (rosszat mondtál részegen, és azt várnád, hogy ő keressen => nem, ha te voltál a hülye, neked kell bocsánatot kérni meg magyarázkodni), de hogy konkrétan mi a probléma, az nekem nagyon ködös a leírásod alapján, bocsi. :/

2017. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A problema az,hogy nekem o regota tetszett,de mivel munkatarsak vagyunk nem szerettem volna,hogy megtudja.

Bulin pedig ittam,es mivel reszeg voltam hat facen valahogy elszoltam magam.

O pedig nem erti,hogy ez nalam miota van,illetve hogy miert gondolom igy.Mivel reszeg voltam nem tudtuk megbeszelni barmennyire is probalta,igy azt mondta h masnap megbeszeljuk.


Arra lennek kivancsi,hogy vajon mi lehet benne? Illetve,hogy ezek utan nekem kellene keresnem?

2017. ápr. 17. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Így már világosabb a dolog. :)

Továbbra is azt mondom, mint fentebb, ha ez esetben te vagy az, aki "rosszat" tett, akkor neked illene őt megkeresned. Hiszen te kéne, hogy magyarázattal szolgálj, ő próbálkozott, de adott szituban hiába. Írj neki, hogy szégyelled magad a múltkoriért, meg köszi, hogy hazakísért, vigyázott rád, és hálából szívesen meghívnád egy kávéra. A többit már ráérsz személyesen. :)

2017. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!