Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar csajok lényegében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar csajok lényegében olyan pasikra vágynak, mint Henry Kettner? (videó lent)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=oGQ_VHSKp3w

Elsősorban nem magyar anyanyelvű/etnikumú, tehát trendi, különleges és lehet vele vagizni a barinők előtt, mert felvilágosult liberális kozmopolita, aki által még Will Smith-el is le lehet pacsizni. Híres és egyedi, nem olyan, mint a többi unalmas szürke magyar pasi. Természetesen közel 2 méter és jóképű Hollywood-i bárgyú vigyorral le veszi a lábáról még a legnagyobb introvertált kishercegnőt is (akik csak funkcionális introvertáltak a gyík/lúzer pasik lekoptatására). Előbbi félmondatot jól reprezentálja annak a sok kis ártatlan lányka kommentje, akik elolvadnak a kommentszekcióban, miközben amúgy sehol máshova nem szoktak írni. Tehát csak ennyi a recept az álompasira: legyél egy külföldi magyarul beszélő magas szépfiú, akivel lehet menőzni, mert trendi?


2019. okt. 6. 22:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Most láttam először életemben, de ez a srác nem meleg? Eléggé affektál... gyanús.
2019. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

#1: Dehogy, csak "trendi" angol akcentusa van, külföldi és gazdag é̶s̶ ̶e̶z̶ ̶t̶ö̶k̶ ̶m̶e̶n̶ő̶,̶ ̶m̶e̶r̶t̶ ̶n̶e̶m̶ ̶m̶a̶g̶y̶a̶r̶,̶ ̶m̶e̶r̶t̶ ̶m̶á̶s̶ ̶m̶i̶n̶t̶ ̶a̶ ̶"̶t̶ö̶b̶b̶i̶"̶ ̶p̶a̶s̶i̶

https://www.youtube.com/watch?v=3sLMaSOAuaw

2019. okt. 6. 22:25
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
A csajok lehet, de a nők biztos,hogy nem.
2019. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Áh, elég ha csak nem egy megkeseredett nőgyűlölő szar.


Na mindegy, most megyek dumcsizni a trendike barinőimmel a cukcsi pasikákról. (A szüzek tényleg azt hiszik hogy a nők így kommunikálnak? Durva.)

2019. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Amúgy kb. ez a kategória, amiért a csajok "sorban állnak"? Szokták itt többször említeni és nem volt energiám végignézni az előbbi videót, de nem tudom, hogy ki a barátnője és miért pont vele jött össze. Gondolom volt jelentkező bőven.
2019. okt. 6. 22:27
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Inkább ő, mint egy irigykedő, másokat kigúnyoló, frusztrált, unalmas kisfiú.
2019. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
32%
Teljesen mindegy, kicsoda az illető, a nőknek a j͟ó͟k͟é͟p͟ű͟s͟é͟g͟ és a t͟e͟h͟e͟t͟ő͟s͟s͟é͟g͟ mellett a n͇é͇p͇s͇z͇e͇r͇ű͇s͇é͇g͇ a harmadik fontos, vonzó férfijellemző.
2019. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Férfiként írom, hogy igen, a lányok vonzódnak a jóképű, magas, magabiztos, izgalmas életet élő, tehetős, sikeres férfiakért. Ez ekkora meglepetést okoz?


Ezek közül az első nem annyira vagyok (és az első kettőről nem is tehet senki), de mégsincs gondom a lányok terén. Szerintem ne másokat húzz le, hanem a feles idődben magad felemelésén dolgozz inkább.

2019. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Noren1989 ***** válasza:
93%

Bátya, gyorsan átpörgettem a kommentszekciót.

Akkora nyáladzást nem láttam... Akik ráírtak, hát kérlek annak a döntő többsége kisebbségi, ahogy láttam.


Hidd el, belőlük te sem kérsz.

A frici amúgy valóban gyanús, kissé túltolta a modorosságot a beszédében.


Ha ennyire felületesen vizsgálsz meg számodra fontos kérdéseket, milyen kapcsolatban gondolkozol?

2019. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
Ne menőzzél már ezzel a menő áthúzással meg aláhúzással :D
2019. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!