Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sok elutasítás, csalódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok elutasítás, csalódás miatt lehetek ilyen, meg tudja így változtatni ez az embert?

Figyelt kérdés

Régen akartam a nőket, próbáltam velük kapcsolatot létesíteni és volt is barátnőm aki elhagyott és volt megcsalt. Aztán rengetegszer próbálkoztam de csomó elutasítást kaptam.

Most 34 évesen oda jutottam hogy beszélek innen onnan nőkkel de egyszerűen mindenkiben csak a hibát látom meg és valahogy kapcsolatra sem vágyok, szexuális étvágyam is lecsökkent, nőre sem vágyok úgy. Csomó nőt elutasítottam, valahol menekülök a nőktől szextől és kapcsolatoktól


2019. okt. 7. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz. Sokan járnak így.
2019. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok vele, szintén a sok elutasítás miatt. Szerintem jobb, mintha tovább próbálkoznánk, további elutasításokat kapnánk és emiatt depressziósok lennénk.
2019. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de úgy gondolom ez a te problémád, ezen te tudsz változtatni ha akarsz és nem más nő. Úgy gondolom nem létezik tökéletes és az, hogy te csak a hibát látod meg a másikban az miattad van. Gondolom te se vagy egy 2lábon járó tökéletes férfi
2019. okt. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lehet depressziós tünet vagy súlyos önértékelési zavar.
2019. okt. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

A nők által okozott lelki törések mindig depresszióba végződnek, természetesen ha ezt nyilvánosságra hozod, akkor még újjal mutogatnak, azért mert te ilyen olyan amolyan. Viszont van erre megoldás. Általában minden férfi eljut ide az élete folyamán, ki előbb ki később. Nem kell foglalkozni velük, egyikkel sem. Ne nekik élj, hanem magadnak. Ők meg csak ha válogassanak azon férfiak közül, akik még nem érettek meg, akiknek nem lett elegük ebből az egész semmitrevaló hajkurászából. Nincs értelme, mert nem emberek. Azt embert a tudatos érzelmei különböztetik meg az állattól, a nők meg abszolút ösztönlények, mint a kisgyerek aki még nem tudott megtanulni értelmesen gondolkodni, s csak szajkózza a nekem jár, kérem a fagyiiiit, de kérem, és hisztizik. Nah ők pont ugyanilyenek. Ki ezt követeli, ki azt, de tenni érte nem sokat tesznek. A felső 20%-on osztozkodnak (mondom ezt úgy hogy rajtam is, mert naná h kihasználom a férgesét), mert haszontalan ösztönlények. Azokat az embereket értékelem (nemtől függetlenül), akik képesek saját magukon kívül önzetlenül másnak is jót (pozitív dolgot) okozni.

Kitartást, el lehet engedni ezeket. 35+felett meg jó lesz nekik a szex és new york kis csokival, meg a "húúúú de szemetek a ffiak).

2019. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,a sok csalódás megváltoztatja az embert,már nem tud megbizni senkiben.
2019. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!