Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhetnek ilyen kegyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhetnek ilyen kegyetlen és képmutató lányok?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett egy lány, akiről joggal hihettem azt, hogy ő nem az a beképzelt fajta. Lehet én alkottam magamban egy túlontúl ideális képet róla, de ez akkor is mellbe vágott.


Szóval, éppen a barátnőivel beszélgettek, én éppen arra jártam. Becsület szavamra nem akartam hallgatózni, nem is tudtam, hogy ott vannak, de ami megütötte a fülem...


Azt sejthette, hogy számomra egyáltalán nem közömbös és beszélgetett is velem. Igaz, csak facebookon, bár mindig én kezdeményeztem és írtam rá.


Nos, focizni voltam a haverokkal és az öltözőben felejtettem a mezem. Később vettem észre, ezért utána mentem.


A kiszemelt lány is abba a terembe (kisvárosról van szó) is oda jár a barátnőivel aerobikozni... Nincs külön feltüntetve melyik a férfi és női öltöző, tehát koedukált.


Az ajtót pechemre nyitva felejtették. Még nem nyitottam be, de hallottam, amint azt mondta a barátnőinek, hogy le akar koptatni, mert olyan kis nyomi, ronda selejt vagyok. Meg hogy állandóan próbál a kedvemben járni és ez olyan nyálas... Meg, hogy semmi férfias nincs bennem és soha nem járna egy ilyennel mint én...


Meg a barátnői is mondták mennyire béna vagyok és jókat röhögtek...


Ez annyira de annyira rosszul esett... Mivel nem az a plázacica típus, azt képzeltem, hogy ő más. Annyira elment a kedvem mindentől.


Ha elutasít, megértem, nem fogok állandóan nyomulni, de úgy gondolom ezt nem érdemeltem meg. Tudom, hogy nem vagyok egy adonisz, de legalább mondta volna a szemembe...


Be sem nyitottam. Gyorsan elhúztam. Az biztos, hogy többet nem fogok lányoknál próbálkozni, ezt ismét nem szeretném átélni és senkinek sem kívánom.


24/f



2016. ápr. 24. 22:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Jó voltál neki ego növelésnek,ennyi, sajnálom sok képmutató ember van az biztos,és soknak imponál ha valakinek bejönnek.
2016. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%
Ez ennyi volt. Az lesz a legszakszerűbb lépés, ha angolosan távozol, és az összes kommunikációs csatornát szépen elzárod és véglegesen leplombálod. Ezt a kétszínű nőtípust fényévekre kerülni kell.
2016. ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

A nők nem fogják senki szemébe mondani a valós okokat, akkor sem, ha tisztában vannak vele, de sokszor ők sem tudják megmagyarázni. Emocionális oldalról közelítik meg, míg mi férfiak indokokat,okokat,magyarázatot, racionalitást keresünk. Mivel érzelmi oldalról közelítik meg ezeket a helyzeteket, kímélni próbálnak, nem akarnak megbántani. Mellesleg a túlzott nyomulás valóban nyálas. Fel a fejjel, irány a következő!


33F

2016. ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
89%
az a baj,hogy te egyetlen példány miatt sosem fogsz próbálkozni többet a lányoknál.. persze fáj,de az élet nem habos torta szóval felejtsd el és ne siránkozz. gyenge jellemre vall ha emiatt feladod.
2016. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
44%

Köszöntelek a mai magyar valóságban,bármennyire szomorú is,de ilyen még lesz a későbbiekben is...

Sajnos tapasztalatból beszélek,engem hasonlóan nevettek ki,csak ott én is ott voltam,és az arcomba röhögtek a barátnőivel együtt úgy,hogy még csak nem is ismertek egyáltalán... kb. másodszorra láttam őket életemben távolról az egyetemen... és az egyetem előtt,elég durván kinevettek... ez van,van akinek sajnos ez jut. :/

24/F

2016. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom, ez egész biztosan nagy önbizalom romboló dolog számodra, és bárki számára az lenne. Más részről, ilyenek az emberek, kibeszélik a másikat, te is biztos beszéltél már ki lányokat a barátaiddal. Törekedj arra, hogy legyen egy belső, stabil önértékelésed, amit nem rombolhat darabokra néhány kritika. Mindenkinek nem lehet tetszeni, ez még a legjobb képű férfiakról is elmondható. Visszautasításban hidd el, mindenkinek van része az életben, a lényeg, ki mit kezd vele. Ha elzárkózol az elefántcsont tornyodba, azzal csak magadat fosztod meg a későbbi jó élményektől is. A csalódásokat és a kudarcokat nem lehet elkerülni. Csak arra ügyelj, hogy ne válj megkeseredetté, kérgesség és rosszindulatúvá tőlük.
2016. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
35%
sajnos ez ilyen ! a mai ""nőkből"" kiveszett az őszinteség a tiszteletet még hírből se ismerik! arra jó voltál neki hogy fbén írkáljatok ha unatkozik
2016. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
29%
24 vagy ember, ha pedig pitizel egy ilyen lánynak nem a mellérendelt szerepet fogod megkapni tőle, hanem maga alá fog rendelni a rangsorban és feltételezem nem egy okos lány, de még az okosoknál is tudatalatti úgy működik mint az ösztönlényeknél tisztelet a kivételnek, hogy az alfahímet keresi, az izgalmast, a megfoghatatlant, a kalandost. Ez van, te nagyon kitárulkoztál, pitiztél mint, mindig ráírtál, első szabály, hogy nem keresek olyat egy idő után, aki engem sem keres. Aki igazán fel akarja veled venni a kapcsolatot az fel fogja venni, hidd el én is utálom az egyoldalú közelítéseket, ennél már csak az egyoldalú kapcsolatok rosszabbak, na azt nem kívánom neked. Az még ennél is rosszabb, amikor úgy érzed minden rendben, de a másik fél totál átver és kihasznál :)
2016. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, ez idézve Tőled:

"Mivel nem az a plázacica típus, azt képzeltem, hogy ő más. "

Azért ne általánosíts, nekem van plázacica ismerősöm nem is egy aki tök rendes és nem nagyképű. És sajnos sok ilyen "könyvtáros" meg szürke kis egér van akiről azt gondolnád milyen kis cuki azt leharapják a fejed ha hozzájuk mersz szólni.

2016. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Mivel nem vagyok egy helyes pasi, azt gondoltam kedvességgel és normális közeledéssel, viselkedéssel valahogyan kompenzálhatom ebbéli hiányosságom.


Nem vagyok idealista, de azt tudom, hogy a bunkó stílust nem nekem találták ki. Egy magamfajtának el sem tűrnék, azt csak az alfáktól veszik jó néven.


Nyilván hirtelen elkeseredettségemben írtam azt, hogy többé nem próbálkozom nőnél, de az biztos, hogy sokáig nem fogok.


Nem tudom mennyibe időbe telik majd, amíg az önbizalmam rendbe jön, mert ezen nem leszek túl egy-két nap leforgása alatt...

2016. ápr. 24. 22:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!