Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudja, hogy szerelmes vagyok belé, de esze ágában sincs viszonozni ezt, akkor miért tartja velem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Igényt tart a barátságomra, rendszeresen járunk kettesben moziba, kajálni, kirándulni, különböző rendezvényekre. Azt mondja, hogy bennem minden olyan tulajdonság megvan, amitől két ember között működhet egy kapcsolat. Én odáig vagyok érte, hihetetlenül szerelme vagyok belé. Ő viszont nem akar semmit tőlem, és nem érdekli, hogy mennyi fájdalmat okoz ezzel nekem. Ennek ellenére továbbra is azt szeretné, hogy találkozunk, persze azt a bizonyos határt nem akarja átlépni.


Ha annyira kedvel, és olyan nagyra tart, miért nem hatja meg a szenvedésem? Miért nem mondja azt, hogy akkor inkább hagyjuk békén egymást?


Ő 25/N, én 29/F.



2017. dec. 29. 08:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt a kérdést meg tudod válaszolni, hogy TE miért csinálod ezt magaddal?
2017. dec. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

És te minek találkozgatsz vele?Élvezed az önkínzást?29 évesen már lehetnél döntésképes, határozott ember..

Egyébként addig jó leszel neki, amíg nem lesz jobb szórakoztatópartnere.

2017. dec. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne talalkozz vele.
2017. dec. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Élvezi, hogy futsz utána.

Itt neked kell azt mondanod, hogy elég. Mondd meg neki, hogy így nem tudod vele tartani a kapcsolatot.

2017. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem ő okoz neked fájdalmat, hanem egy helyzet, amiből még nincs erőd kilépni.
2017. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Mert ő húz hasznot ebből a nem kapcsolatból, nemáll érdekében megszüntetnie.


Kéznél vagy bármikor, rajongsz, elfogadod őt, cserében nem kell semmit nyújtania.

2017. dec. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez a te sarad. Én, ha tudom, hogy szerelmes vagyok, de a másik nem akar többet, minden kapcsolatot megszakítok. Így, csak évekig szenvedni fogsz. Azt, senkitől nem lehet elvárni, hogy parancs szóra szerelmes legyen. Az, hogy szerelmes legyek, nem attól függ, a másik mennyire szeret engem.
2017. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De nem lenne korrektebb az ő részéről is, ha kimondaná, hogy egy darabig most ne találkozzunk?
2017. dec. 29. 09:23
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Miért lenne korrektebb?

Teljesen korrekten megmondra, hogy mia helyzet.

Ha az neked nem jó, hát lépj le. Akár örülhetnél is neki.

2017. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mégis, minek örüljek?
2017. dec. 29. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!