Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék egy hosszútávó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy hosszútávó barátnőt. Mikor találok?

Figyelt kérdés

Lassan "hivatalosan" több mint egy éve egyedül vagyok mert egy hosszú kapcsolatból léptem ki. Sajnos teljesen elfelejtettem ismerkedni, vagy csajozni régen nem okozott gondot, de mint most ha megváltoztak volna a nők, vagy én nem tudom.


Szeretném érezni végre, hogy szeretnek és közös jövőt tervezni. Akire számíthatok mindig. Elég sok randin voltam sok lánnyal beszélgetek ,ismerkedtem tavaly nyáron is a munkahelyen de érzem hogy nincs meg az összhang. Egyéjszakán kívül többre nem jutunk soha többre.


Mikor jön el az a lány akivel végre boldog lehetek?


Huszonéves / F


2019. okt. 8. 03:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy kapcsolat hosszútávú lesz-e, az a kapcsolat folyamán derül ki, nem az ismerkedésnél. Ha mindketten azt tudjátok adni, amire a másik vágyik. Nekem egy nyaralás alatti kalandból lett 7 éves kapcsolatom. A férjemmel meg titokban találkozgattunk az elején, mert annyira képtelenségnek tűnt, hogy valami lesz közöttünk.
2019. okt. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

"Egyéjszakán kívül többre nem jutunk soha többre."


Ez érdekes, mert ránk, nőkre az a jellemző, hogy mire szeretkezünk valakivel, már ki van választva. Nem gondoljuk meg magunkat 1 éjszaka után, a csak erősíti a kötődést.

2019. okt. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


Ez egyáltalán nem igaz. Vagy ha igen, te valami vénasszony lehetsz.


Számos tizen-huszonéves lány egyik pasiról a másikra megy. Ezt volt szerencsém megtapasztalni az ország legnagyobb szórakozóhelyein, idén nyáron, ahová csak kevesem jutnak el.

2019. okt. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3: Biztos ott volt a világ összes tizen-huszonévese és reprezentatív mintát tudtál venni, és tartottad a gyertyát, tehát TAPASZTALTAD, hogy dugtak is, és azóta is nyomon követed mindük életét, tehát TAPASZTALTAD, hogy másnap a lányok mind leléptek. Aha. Reális.
2019. okt. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fura lesz, de ne feküdj le velük ennyire hamar. Lehetséges, hogy nem érdekelnek már, miután megvoltak.
2019. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan nő nincs, akivel jövőt tervezhetsz és számíthatsz rá. Olyan van, aki beleül a készbe és számíthat rád.
2019. okt. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 Te egy vénasszony vagy.
2019. okt. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es:


Te valóban egy vénasszony vagy...


Az állításom nem csak az én tapasztalataimra vontkozik. Azok a pasik, amik egyik nőt a másik után dugják, többségében tinikkel és huszonévesekkek teszik azt. Utóbbaik dolgoznak TÖBBSÉGÉBEN is a szexiparban. Egy 30-40-es nőt csak egy kivételes pasas tud egyéjszakás kapcsolatra rávenni. Simán látszik ebből, hogy a fiatalabb korosztály könnyen kaphatóbb.


+ egy infó: sok közükük nem is tudja, hogy hajlamos a ringyóskodásra, csak akkor derül ki, miután már túl vannak azon, hogy a szombat esti "barátnőmmel megyek csak tántcolni" àtcsapott oda, hogy egy hotelszobában egyszerre 2 ismeretlen amerikai pasi dugja.


Te már egy öreg vagy, nem tudod, hogy mennek a dolgok.

2019. okt. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!