Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 197 cm magas férfiként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

197 cm magas férfiként miért nem találok magas barátnőt? Úgy érzem nem tetszem a magas nőknek

Figyelt kérdés

Magas nő: Nekem durván olyan 177-178 cm-től


Jójó, most lehet kezdeni, hogy miért csak ez számít az életben, meg ki választ csak ez alapján, de nem ez a helyzet. Voltam már az életben néhány nővel 150-170 cm környékéről, barátnőm is volt akit szerettem. Nem vagyok egy Casanova, de azért tudom hogy kell jól ismerkedni. De az utóbbi időben rájöttem nekem a magasság egy nőn elég vonzó és kíváncsi is lettem. Milyen lehet nem állandóan hajolgatni a csókhoz, milyen lehet a szex olyannal, akivel kisebb a magasságkülönbség, milyen lehet az ölelés, stb. És nyilván ne csak magas legyen, hanem tetsszünk egymásnak más dolgokban is kívül-belül is.


Még csak 3 hónapja vagyok benne a dologban, de eddig rossz tapasztalatokkal. Az utcán úgy érzem észre sem vesznek a magas lányok. Vagy fel sem vesznek szemkontaktust, vagy egy pillanat után elnéznek érdektelen tekintettel. A megjelenésem szerintem rendben van, csúnyának sem mondanám magam. Volt egy randim egy 180 cm körüli lánnyal, de utána nem írt vissza, megszakította a kapcsolatot.

Csak hogy tisztázzuk: Ismerkedéskor egyáltalán nem hozom fel a magasságot. Mostanában vettem észre, hogy nagyon sok 180 cm körüli lányt látok az utcán velük egymagas (180 körüli) srácokkal. Lehet hogy a magas nőknek nem is tetszenek a magas férfiak? Tudom ez már hülyeség, de ilyen gondolataim vannak


2019. okt. 3. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt tapasztalom (193 cm), de az alacsony lányok kedvelni szoktak.
2019. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Sokkal jobb a kapcsolat olyannal, aki magasságban passzol hozzád. Én 157 cm vagyok, barátom 173 cm és így tökéletes, fel tudok venni mellette magassarkút, de nem kell neki sem hajolgatni és nem érzem magam kislánynak mellette. Volt 190 magas barátom is, de az nekem fura volt. Teljesen érthető, hogy inkább hozzád közelebb álló nőt keresel. Majd találsz ilyet is, van bőven magas nő a világon :D
2019. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Én meg 176 cm vagyok és eddig csak 180+ os barátnőim voltak, holott nem éppen ez az ideálom. Viszont tény, hogy a testi kapcsolat nagyon jó ilyen magas lánnyal :)
2019. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Hogyan próbálsz ismerkedni? Az utcán a járókelők általában mennek valahova, nem nézelődnek, hogy vajon kivel lehetne ismerkedni.
2019. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
188 vagyok,kb egy magas férfival sem találkozok. Hol bujkáltok? :D
2019. okt. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

Bocs az offért, de ide kívánkozik, én 173 cm-es, - ami azért annyira nem is magas, - nőként éreztem mindig azt, hogy hátrány ha valaki nem miniatűr adottságokkal rendelkezik.

Rengeteg férfi kizárólag a cukis 150-160 magasságot preferálja, volt aki kereken a szemembe mondta, hogy túl nagy vagyok neki, szerintem ugyanez lehet férfiben is, nem tetszik a nőknek a nagyon magas férfi, inkább ilyen közép magas a nyerő 180 - 185 körül. De azért figyelembe kell venni a egyedi preferenciákat is, sajátosságokat, mint arc, kisugárzás stb. azok is biztos beleszámítanak egy ember megítélésébe vagy hogy mennyire lesz népszerű.

Nagyon pici nőknél vettem még észre, hogy nekik mániájuk hogy magas férjük legyen, engem speciel sosem érdekelt ennyire ez a része az emberből.

2019. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
178 vagyok. És nekem igen is a magasabb férfiak tetszenek. Szeretem nőnek érezni magam egy férfi mellett. A többi olyan, mint a kiflin a köménymag. Én amúgy fordítva látom. Mindig valami 160 körüli csajjal, mert az annyira 'cuki'.
2019. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
190 vagyok, legalacsonyabb barátnőm 176 cm volt. Nem gerjedek a törpékre. 🙂
2019. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

#8

Alacsonynak lenni nem valami genetikai defekt, nem törpeség. Ennyi erővel te meg nyakigláb zsiráf vagy. Nem az oviban vagyunk, hogy sértegessük egymást. Mindenkinek más a zsánere.

2019. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
#9: nem akartam senkit megsérteni. Szép napot! 🙂
2019. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!