Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés során mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során mennyire megengedett felhozni a szex témát?

Figyelt kérdés
Talàlkoztam egy lánnyal, ő minden téren 100%-os! Külsőre/belsőre. Imádom, egyszerűen megőrít! Nagyon megmozgatta a szexuális fantáziámat! Szerintetek mondjam el neki, hogy mennyire kívánom? Vagy ezzel elriasztanám?
2019. okt. 8. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy azt gondolja hogy csak szexre kell neked, akkor egy darabig uralkodj magadon.
2019. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőként abszolút nyitott vagyok rá, hogy nyíltan beszéljünk mindenről. Jobb ha mihamarabb kiderül, egyeznek e az elképzeléseink. De ne csak ezt nyomassa, mutasson mást is magából és legyen kíváncsi rám is, ne csak a puncira.
2019. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell látnod, mennyire nyitott a témára a csaj. Van, aki örül neki, van aki meg menekül.
2019. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Ez a legfontosabb. :)
2019. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
25%
Nyugodtan fel lehet hozni akár csipkelődés szintjén is. Amelyik nő megjátssza a kamu úriasszonyt, hogy márpedig ő nem beszélget e témában senkivel semmit, az mehet is a búsba.
2019. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Aha, és ha nem szeretek beszélni a szexről vagy kamus vagyok, vagy már nem is tudom, mi. Jól van, akkor megjátszom magam, kösz a tippet.
2019. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
21%
#6: Nem kell kisarkítani a problémát. Azt írtam, hogy csipkelődés szintjén, azaz olykor szóba hozható egy-egy szituban mint frappáns reakció is akár, s nem azt, hogy kizárólag 100%-ban a kefélésről beszélgessenek a felek. Viszont ha szóba kerül akár egy félmondat erejére is, s te meg meghátrálsz, akkor keress magadnak papot, vagy egy ministránst. Velük szerintem bármiről lehet beszélgetni kivéve a szexet.
2019. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem jó ötlet, ezt a témát inkább a kapcsolatra tartogasd.
2019. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Van amelyik nyitott rá,másik elmenekül.Csak óvatosan hozd elő a témát.
2019. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem pont ez a csipkelődés az, amitől hányingerem van, mert gyerekes. Kapcsolatban "csipkelődök", de egy idegent nem ismerek annyira. Plusz a csipkelődés felvizezett kanosság. Liheg, hogy lássa, meddig mehet el.
2019. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!