Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés során mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során mennyire megengedett felhozni a szex témát?

Figyelt kérdés
Talàlkoztam egy lánnyal, ő minden téren 100%-os! Külsőre/belsőre. Imádom, egyszerűen megőrít! Nagyon megmozgatta a szexuális fantáziámat! Szerintetek mondjam el neki, hogy mennyire kívánom? Vagy ezzel elriasztanám?
2019. okt. 8. 17:39
1 2
 11/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
14%
#10: Úgy beszélsz egy "idegenről", mintha rögtön az első perctől kezdve tenné a megjegyzéseket. Nem, nem fogja, viszont néhány hónapnyi aktív ismerkedés elteltével nehogy már ne lehessen a szexet szóba hozni akármilyen témakör kapcsán. Nekem meg ettől az agyjátszástól van hányingerem.
2019. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire. Taszító és kiábrándító.
2019. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem agyjátszás, ilyen vagyok. Nekem is könnyebb lenne, ha r1bis vihogós, szempillarezegtetős muci lennék.


Én amúgy beszélnék a szexről, akár első randin is, DE pont itt jön be az, hogy a pasi azt hiszi, akkor dugunk. Ha beszélek róla, biztos csinálni is fogjuk. Pedig szerintem szuper lenne felsorolni, mit ne várjon soha tőlem, így elkerülheti a csalódást, ő meg felsorolná a fétiseit, hogy én kerüljem el.

2019. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
54%

#13: "... DE pont itt jön be az, hogy a pasi azt hiszi, akkor dugunk..."

Dzsízösz! Tehát ha egy férfi a szexről beszél, akkor dugni akar veled. De most olvaslak tovább, még meg is nyomatékosítod utána. :D Úristen! Tudod te, hogy egy munkahelyen hányszor torpedózzák egymást az emberek mindenféle szexuális töltetű poénokkal? És nem csak férfiak, nők is ugyanúgy megteszik. Ja és nem látunk ezekbe semmit többet egy egyszerű poénnál, nemhogy még azt, hogy ott abban az adott szituban gruppent rendezzen az egész cég. Nem kis baj lehet nálad, ha te ekkora mumusként tekintesz az egyébként "mindennapi" szexualitásra, mint az informális közbeszéd egyik tematikájára.

2019. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Volt, hogy a nő hozta fel, de nem akart semmit, csak beszélgetni róla mert érdekelte. De abszólút "csak barátként". Ki érti őket......
2019. okt. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!