Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasik! Nektek mi a szakmátok/végzettségetek ill. milyen munkakörben dolgoztok? A párkapcsolati gondok mennyire függnek a karrieretektől?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mindezt, mert én is szűz vagyok és a karrierem is egy nagy nulla így lassan 30-hoz közeledve. Kéz a kézben jár egymással és nem tudom, hogy a tyúk vagy a tojás volt-e előbb. Azaz a sikertelen karrier/nulla egzisztencia miatt maradtam szűz vagy azért vagyok sikertelen/depresszív személyiség, mert sose volt még lelki társam, aki erőt adhatott volna a tanulmányaimhoz. Ugyanakkor vannak olyan sztereotipizált szakmák, amelyek körében egyáltalán nem tudnék elképzelni szűz pasit: katona, autószerelő, ügyvéd, orvos, közgazdász. Vagy azért mert annyira maszkulin szakma, hogy csak igazi férfias (alias vonzó) pasik tudják betölteni (katona/autószerelő) vagy pedig azért, mert annyira magas presztízsű (orvos) vagy annyira szociális-központú extrovertált embert predesztináló szakma (ügyvéd/marketinges), hogy az illetőnek akkor is lenne alkalma egy kapcsolatra, ha nem is keresné. Ezért kíváncsi vagyok, hogy veletek ilyen szempontból igaz-e a sztereotípia? Ha nem gond, kort is írjatok a kommentetekben. Köszi.

2019. okt. 10. 08:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szakma 1. szoc munkás BA diploma 2. ápoló.

Égészégügy. Belgyógyászaton.


Semmiféle párkapcsolati gondom nincs mivel a magánéleti körülménnyeim miatt (suli, munka, otthoni teendők, baráti programok)

nincs még pluszba arra is időm hogy ezzel is foglalkozzak.

12 órás műszakjaim vannak. Örülök annak hogy nem kell még egy kapcsolattal is pluszba foglalkozni.


Így is van hogy 3 hét után takarítok ki mert be vagyok táblázva.

2019. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szociális területen dolgozom. Nem csipázzák ezt a területet a nők, a mani miatt sem, ami annyi, amennyi, de nem egy miniszteri fizetés. (37)
2019. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem értékes diplomám van és színvonalas helyen dolgozom, a környékemen jónak számító fizetéssel. A nők, akikkel ismerkedtem tudták ezt (nem kérkedtem sosem, de tudták). Ennek ellenére ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te. Hidd el, hogy nem ettől függ a sikered. Legalábbis 30 alatt biztosan nem.
2019. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%

Az embernek szüksége van társra. Onnantòl, hogy megtaláltam az igazit leìrhatatlan fordulatot vett az életem. Sikerült minden vizsgàm, jobban teljesìtettem a munkában, azòta felfelé ìvel a karierem és remélem meg sem àll.

Azoknak üzenném, akik az igazit keresik rögtön, hogy ez nem ìgy megy... Ha nem voltàl senkivel 30 évesen, akkor veled van a baj. Valòszínűleg túl nagyok az elvárásaitok. Akkor tapadnak a legjobban a csajok, amikor barátnőtök van... :)

2019. okt. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%

Szoval adjuk le az igenyeket es jojjunk ossze olyan novel, aki nem tetszik. Jo tanacs :)


Csak az van elfelejtve, hogy egy parkapcsolat soran az ember szabadsaga is odalesz. Tehat bhasszam oda a szabadsagomat egy olyan embernek, aki igazabol nem is tetszik.


Akkor most itt jon az igazi jo tanacs.... Ha mar a huszas eveid elejen latszik, hogy baj lesz, hagyd a francba az egeszet, es rendezkedj be ugy, hogy sajat magadra vagy utalva minden teren. Ettol leszel Superman, nem attol, hogy olyannal jossz ossze, aki nem tetszik.

2019. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#14: Na ezzel egy orbitális nagy baromságot mondtál már ne haragudj és egyben ellentmondásos is. Írod, hogy nem az igazival kell összejönni, de ha a másikhoz nem vonzódom, akkor semmi lelki boost-ot nem fog adni, ami segíthet a karrierbeli motivációmban, ahogy te is írtad. Előbbi pedig jól írta, hogy az igények leadásával nemcsak hogy nem leszek boldogabb (mert ronda a csajom), de még a szabadidőmet is felemészti, így a karrieremet semmiben nem fogja előrevinni, hogy van egy kényszerbarátnőm.
2019. okt. 11. 11:02
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

"Az embernek szüksége van társra."


A társ mint kifejezés nem = a párkapcsolattal. Kár hogy az emberek 90%-a nem érti a különbséget. Attól hogy egyedül élsz még lehetnek barátaid. A párkapcsolat meg mint olyan választás kérdése nem pedig kényszer.


Mondjuk ez esetemben elég érdekes lenne.

Megmondanám hogy most így nincs időm rád a suli munka meg a minden egyéb mellet. Ülj le a fotelbe azt legyél el. Biztos sokáig lenne mellettem a nő.

2019. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező!

14-es vagyok ismét. Nem azt mondtam, hogy jöjj össze valami ronda csajjal és éld le vele az életed. Inkább arra gondoltam, hogy ha kedves, aranyos, jòl el tudtok dumálni, akkor ne küld el a francba csak azért, mert épp barna a szeme, de te kék szeműt szeretnél...

Annyit mondtam, hogy ne elsőre akard megtalálni az igazit, mert ùgy elszalasztasz egy csomò lehetőséget. És lehet ùtközben arra is rájönnél, hogy a külső nem olyan fontos, mint amekkora jelentőséget tulajdonítanak neki. Ahelyett, hogy a gyakori kérdéseken rimánkodsz, lehetne egy kapcsolatod, amiben megkapod a testi és a lelki szükségleteidet és minden jobb lenne. Persze nem muszáj elhinni, de ùgy gondolom, hogy én olyanròl beszélek, ami az én életemben működött, te meg olyanròl, ami csak a filmekben van.

2019. okt. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%

Egyszerűen a lehetőségek másak egy bartender és egy informatikus esetében. Én az utóbbi vagyok. 90% kolléga férfi, maradék 10% nő pedig idősebb és házas.

Ezt a közeget hasonlítsd mondjuk egy marketingosztályhoz, ahogy 10 nőre jut 2 férfi. Szerinted melyiküknek jobbak az esélyei? Szerintem ez az , ami meghatározó, hogy milyen közegben töltöd a napjaidat. Ha nem is találkozol nővel, úgy nehéz.....

2019. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Könyvtáros vagyok. Olvasószolgálaton dolgozom.
2020. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!