Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen fejezted be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen fejezted be a tanulmányaidat? És a párod? Mi a legmagasabb végzettségetek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 12. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

25 évesen fejeztem be, egyetemi mesterképzést végeztem.

Ez most volt nyáron. Nincs barátnőm, de nem ez alapján fogok párt választani, hogy kinek milyen végzettsége van.

2017. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
21 vagyok, még tanulok, jelenleg 1 éves OKJ-n. 22 leszek mire végzek. Párom 19 évesen fejezte be, mindkettőnknek érettségije van.
2017. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
23 évesen diplomáztam, párom 20 évesen szerezte a szakmunkás bizonyítványát
2017. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Én 22 évesen az egyetemet, ő 23 évesen az egyetemet. Mindkettőnknek BSc alapja van, nekem diplomás nővér, ő járműmérnök. DE-BME.

Egy pár év múlva ismét egyetem, MSc, vagy részemről valami új is akár.

2017. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Én 24 évesen fejeztem be az egyetemet. Nincs partnerem jelenleg.

29F

2017. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha minden jól megy, 29 évesen befejezem a fősülit (nem a sztenderd, “szülők eltartanak, amíg tanulsz”-szituba születtem, szal kicsit több időmbe/energiámba kerül a dolog, meg persze főállás mellett csinálom, felnőttként.)
2017. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Bsc-t 23 évesen (gimi után dolgoztam egy évet 19 evesen kezdtem, ill. volt közben passzív félévem) majd egy 2 éves Okj-t is elvégeztem munka mellett.


Párom 29 évesen szerezte meg a doktori fokozatát ( ő is dolgotott mellette)


31n és 36f

2017. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Az elsö két diplomámat (szakpár, osztatlan képzés) 24 évesen szereztem. A harmadik szakon a BSc diplomámat 27 évesen, a MSc diplomát pedig 29 évesen szereztem. Ezután jött egy felsöfokú szakképzés, amit 32 évesen végeztem el. Most kezdtem egy doktori képzést, amit reményeim szerint 3 év múlva fogok befejezni.

A férjem 25 évesen fejezte be az egyetemet (közgazdász, osztatlan képzés).


32/N

2017. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
24 évesen kaptam meg az orvosi diplomám. A párom a Bsc-t 21 évesen fejezte be, és 24 évesen kezdte el a mesterszakot, de már a bsc alatt is dolgozott és jelenleg is munka mellett tanul.
2017. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Férjem 24, ő mérnök.

Én 24, gimi. Én is megyek majd tovább, tehát részemről nem lezárt a kérdés. Én sem az "eltartós"-ba születtem. Már nem bánom, mert sokkal előrébb vagyok, mint a legtöbb kortársam, akik most albiznak meg hiteleket vesznek fel. Férjem is dolgozott egyetem mellett mindig.

Én személy szerint a levelezőt preferálom, elnézve hogy párhuzamosan végezve mennyivel jobban megéri. Fejlődésben semmivel sem nyújt többet a nappali, ez egyéni szorgalom és talentum kérdése.

Mi sem ezek alapján választottunk párt egyébként. A mesterdiplomás barátnőm pl. csak jól nevelt, okosnak csak átlagosan okos. Hozzáértése nincs semmihez, fizetése kevés, beosztásához nem kell diploma.

Én sok érettségizett vezetőt ismerek, akik sikeresek a szakmájukban.

A látszat csal, az egyetem legtöbbször inkább a gyarapodásból kimaradt éveket tükrözi.

2017. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!