Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire hátrány a kölyökképűség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire hátrány a kölyökképűség?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Boltban 95%-ban elkérik a személyit. Látszódik a meglepődés az arcokon, ahogy észreveszik, hogy 97-es vagyok.

Általában sok középiskolással találkozom (tömegközlekedés). Néha hallom / látom, hogy rólam beszélgetnek a tinilányok. Persze jól esik, hogy jóképűnek tartanak egyesek, viszont korban azt hiszik kb 17 éves vagyok.

Már nem ebből a korosztályból szeretnék párt találni, de a 20-on évesek elég gyorsan lekoptatnak, mondván fiatal vagyok hozzájuk, és ők férfit keresnek már.

Minden reggel, de minimum 2 naponta borotválkozom, mert rosszul áll a szakáll és a borosta is (szóval ez nem megoldás).

Szerintem még 30 éves koromban is személyit kérnek mindenhol.


Mivel tudnám javítani a helyzetem?

Eljön az idő, amikor a kölyökképűség inkább előny lesz?

Az egészre rátesz egy lapáttal, hogy "csak" 170 cm vagyok.


2019. okt. 12. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom, mennyire tudsz angolul, de esetleg arctornával?


[link]

2019. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány. A bátyám 165 cm és olyannyira kölyökképe volt, hogy a huszas évei végéig rendszeresen elkérték a személyit tőle, ha piát vett. Aztán sokszor volt belőle meglepetés és röhögés. Őt ez nem zavarta. A párkapcsolataiban sem volt ez soha gond. Ismerkedj nyugodtan korod belivel, mutasd meg nekik is a személyidet :)
2019. okt. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Ferfiasabban öltözködni?

Pl néha inget hordani


És esetleg sportolás/kondizas?

2019. okt. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kicsit el kell hogy keserítselek, sajnos csak harminc felett, de inkább negyven felett, óriási előny lesz a kisfiús, de picit idősödő arcod, alkatod. Viszont akkor szinte nem is lesz konkurenciád, mert körülötted egytől egyig mindenki dagadt, puhos, ronda tokás faszi lesz.


Én nőben voltam ilyen, senki észre sem vett hogy létezem, pedig helyes arc voltam, viszont most negyven év után, nagyon megnéznek és nem is igen vannak ilyen fiatalos nők.

Az idő csak neked dolgozik! Tudom ez most nem vigasztal, de fogd fel nagyon nagyon pozitívnak hogy elkérik azt a személyit.

2019. okt. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Egy magas, helyes arcú, már viszonylag izmos kölyökképűként mondom. Engem olyan 20-21-nek szoktak nézni


25/F

2019. okt. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hátránynak nem nevezném, inkább néha kicsit már bosszantó tud lenni.

Szakállat növesztettem pont ezért úgy kinéztem már minimum 25-nek.


2 hete úgy döntöttem nem kell egy ideig a szakáll.

Így másfél év után ismét sima az arcom.


Eredmény ?


Rögtön azon a napon személyit kértek a lottózóban :)


30/F

2019. okt. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Haveromtól 26(!) évesen is elkérték, aztán együtt röhögtünk a meglepett arcokon amikor kiderült mennyi az annyi.
2019. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!