Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél nagy hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél nagy hátrány ha nem volt még barátnőm 22 évesen?

Figyelt kérdés

Sokszor azt érzem ha eddig nem volt már soha nem is lesz. Pedig próbálkozom. Jó igaz hogy nem nyomulok mint sok fiú. Tudok beszélgetni a lányokkal, nem vagyok zavarban, inkább sokszor azt érzem hogy nem tudok mit mondani, főleg egy ismeretlen lánynak.

Sajnos még sosem volt barátnőm, így nem tudom hogy alkalmas vagyok e egyáltalán barátnak.

Szerintetek?


2019. aug. 28. 06:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem hátrány. Van egy csomó fiú ismerősöm, akiknek 25 évesen sem volt, attól még normálisak. Van olyan is, akinek pont 22 évesen lett először.

Őszintén a mai világ cseppet sem kedvez az ismerkedéseknek, ezt be kell látni.

2019. aug. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

“Őszintén a mai világ cseppet sem kedvez az ismerkedéseknek, ezt be kell látni.”


😂😂😂😂


Miért is?


Tudod milyen volt fiatalnak lenni még 25 éve is? Nem a nagyanyáink koraban, csak a ‘90-es évek elején.


Összesen ismertem akkoriban egy tucat nőt, es ezt a kört horror nehéz volt bővíteni. Nem volt internet, nem volt mobil, ha valamit mégismertél, és elkérted a számát, adott egy vezetékest, ahol jó eséllyel az anyja vette fel, nem lehetett folyamatosan írogatni, dumálni, nehéz volt tartani a kapcsolatot, nem írhattál rá anikor csak eszedbe jutott, a lányt akivel randiztunk hetente 2x tudtam hivni, mert amúgy nem volt telefon ott, ahol lakott (érted! Vezetékes sem volt a 90-es években mindenkinek)


Nem volt ezernyi tematikus felület, ahol ismerkedhettél, haverkodhattál, mindenki ugyanoda járt a környékről szórakozni, mert nehezebb volt új helyek, programok hirdetéseihez jutni.


Manapság rengeteg eszköz segíti az ismerkedést, csak hülyék és gyávák az emberek. Ma ha megismerek egy nőt egy programon, el kérem a számát, ad egy messengert. Bármikor tudunk beszélni. Ma elmegyek egy FB csoportban meghirdetett túrára, 5-6 új, potenciális barátnővel találkozom. Persze, 90%-nak nem jövök be, vagy ő nekem.

De akkor is van kiből választani. Akkoriban alig volt új arc a társaságban, legalábbis sokkal kevésbé pörgött mint manapság.



Az persze nem segít, hogy az emberek többsége képtelen élni a lehetőségekkel, mert még ennél is könnyebb partalálást akar

2019. aug. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Igen, nagy hátrány, sőt a legtöbb lánynál kizáró ok. Kamuzz be egy-két exet!
2019. aug. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hátrány.22 évesen még nem maradtál le semmiről.
2019. aug. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. aug. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem rengetegen utasítottak vissza a korom miatt. 22 vagyok én is. Tehát lényegében már önmagában az a tény, hogy 22 vagy már kizáró ok egy csomó nőnél.

Vagy ha nem is kizáró ok, ha jön helyettünk egy harmincas pasi, akkor szinte biztos, hogy a nő otthagy minket a harmincasért.

Nekem csak a 14-15 éveseknél lenne esélyem. De mivel nem vagyok liliomtipró, ezért nem szívesen kezdek ki velük. Maradok a 20+ nőknél.

2019. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24 éves lány vagyok és nem volt még barátom.
2019. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


Nőként teljesen más a helyzet. Mert ha nem nézel ki iszonyúan rondán, akkor úgyis akad néhány pasi, aki bepróbálkozik majd nálad.

2019. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én olyat akarok aki szeret vagy tényleg akar engem.
2019. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7-#9

Máshogy nincs értelme

2019. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!