Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi idősen nagy hátrány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen nagy hátrány az ha még sosem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Eddig mindenki visszautasított, vagy talált jobb fiút.

Nem tudom mi lehet velem a gond, de nagyon szomorú tudok lenni akkor amikor arra gondolok hogy én egy lánynak sem kellek. Es lehet hogy ez még évekig vagy örökre így marad.


22 évesen mennyire hátrány ha valakinek nem volt kapcsolata? (normális párkapcsolatra gondolok, lazább kapcsolatok nem vonzanak engem)


2019. okt. 11. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Foglalkozz önvizsgálattal, önismerettel, hogy meg tudd, hogy mi a problèma veled és javítsd ki.

Fogalmad meg magadnak nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak és csak ezekre összpontosíts.

2019. okt. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán ne érezd magad szarul emiatt. Tudom, sokan szeretik azt puffogtatni, hogy „ajj ezek a mai fiatalok...” és nem tudhatom, milyen volt régen, csak azt tudom, hogy manapság tényleg egyre nehezebb emberi kapcsolatot kialakítani. Nekem most van párom szerencsére, de én 24 évesen tudtam elöazör normális párkapcsolatot kialakitani. Komolyan, elötte olyan férfialba botlottam, hogy ugy éreztem, nekem ez nem kell, és majd örökbefogadok, vagy valai(mert nagyon azeretnék gyereket:D) de az, hogy csomo randim elutasitottak, stb nagyon nem tett jot az önbizalmamnal, vagy ugy amblokk az emberekbe valo bizalmamnak. Pedig átlagos lány vagyok, se nem hü de ronda, se nem bunko stb... aztán jött a párom, és azt érzem, hogy hálás vagyok, hogy összehozott vele az élet, bizonyitotta, hogy igenis ki lehet alakitani normalis, harmonikus parkapcsolatot. Mellesleg, visszatérve a ,,kapcsolatokra,, nekem pl. barátságot is nagyon nehezen sikerult kötnöm. Mára már szerencsére vannak barataim, de nagyon nehezen sikerült találnom. Ezzel azt akrom mondani, hogy lehet nem veled van a baj, egyszerüen meglazultak az emberi kapcsolatok, felszínes az emberek nagy része, igy nehezebb a párkapcsolat kialakitasa is.
2019. okt. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nekem is 22 évesen lett először kapcsolatom, egészen addig egy csók, de még egy randmim sem volt. Sőt, nagyon nem is "ismerkedtem". Egy-két kivételtől eltekintve.
2019. okt. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hátránynak nem mondanám, viszont nincs tapasztalatod kapcsolat terén. Nekem is volt ilyen barátom, 20 éves volt, és addig sose volt komoly kapcsolata, és nekem nagyon fura volt a viselkedése, érezhetni lehetett a viselkedésén, hogy annyira nem ért hozzám, és engem ez zavart. Gyerekesen is viselkedett. Nem azt mondom, hogy neked is ilyennek kell lenned, csak tapasztalat :)
2019. okt. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1


"Fogalmad meg magadnak nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak"


És ez szerinted így működik?

Ez nem olyan mint mikor kitalálod, hogy milyen paraméterekkel rendelkező laptopot veszel.

A párválasztás egy ösztönös dolog, vagy bejön valaki vagy nem.

2019. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Oké, akkor keresd tovább a tűt a szénakazalban. De hogy akarsz párkapcsolatot, ha fogalmad sincs, hogy kit szeretnél, oké, persze egy nőt, de hogy milyen legyen külsőre és belsőre?

Ösztönös? Az ember nem ösztönlény! Sokkal fejlettebb, de úgy tűnik, hogy egyesek leragadtak ennél (ösztönlény) a szintnél.

2019. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!