Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 eves fiu vagyok. Egy betegseg miatt sajnos egyaltalan nincs onbizalmam. Kozel S alaku a gerincem. Felek hogy ki nevetnek/ gusztustalannak tartjak. Mit tegyek? Hogy tudnam ezt a"gatlast" lekuzdeni?

Figyelt kérdés

Egyenlore sajnos a helyreallitas nem lehetseges. Sem mutet sem gyogytorna stb..

Volt mar baratnom es alkalmi kapcsolatom is. Mikor baratnom volt egyaltalan nem zavart hogy nekem ilyen a gerincem. Az alkalmi dolgot meg szandekosan ugy oldottam meg olyan helyen ahol nem oltoztunk le teljesen igy nem kellett magyarazkodnom. Viszont egy ideje mar egyre rosszabban viselem ezt. Elegge visszahuzodo lettem ami mar onmagaban elkeserit mert pont az ellentetje vagyok alapjaraton. Emiatt nem merek kezdemenyezni egy nonel sem. Mert felek..h kinevet vagy gusztustalannak tartja meg ilyesmi. Ez a "bujkalas" meg nem leoltozes stb..nem egy hosszutavu megoldas. De mar annyira szar az onbizalmam h igy sem merem. Esetleg tudnatok valami tippet adni? Mivel tudnam ezt lekuzdeni?


Valaszokat elore is koszonom!:)


Kerlek titeket hogy csak ertelmes valaszt irjatok. Ne trollkodjatok stb. A kerdes sajnos nem kamu. Mielott valaki ketelkedne benne. Es eloszor irtam itt:))



2019. okt. 15. 20:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 30 évesen sem volt barátnőm. És a gyakori közönsége nagyrészt hozzám hasonló nyomorékokból áll. Itt ne te várd a tanácsot hanem mi várjuk tőled. Hogy csináltad?!
2019. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1/1 Marmint hogy volt baratnom? Hat nem tudom. Csupan onmagam adtam. Alapjaraton humoros, kozvetlen eletvidam gyerek vagyok aki barkit megnevettet. Eddig mindig azt mondtak hogy jo a "beszelokem". Viszont egyre jobban megvisel ez es kezd megvaltoztatni. Mar nem vagyok olyan jokedelyu es kozvetlen sem tulsagosan. De eddig igy csinaltam..igy jott ossze a baratno meg az alkalmi is:))
2019. okt. 15. 21:06
 3/23 anonim ***** válasza:
Miert nem lehetseges?Uszast probaltad vagy olyan sportot,ami nem megterhelo,de elvezed es tudod csinalni?
2019. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, hogy ki mit gondol rólad. Aki kinevet vagy csúfol, az annyit is ér. Aki pedig számítani fog, az nem fog kinevetni.


Nekem is gerincferdülésem van, de olyanokkal jöttem csak össze, akik nem piszkáltak miatta. Érett gondolkodású ember amúgy sem bánt másokat szándékosan.

2019. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2. Sajnos ez nem egy "sima" gerincferdules. Gerincvelo daganatom van. Volt mar 2 nagy mutetem. Mind a ketto utan ujra kellett tanulnom jarni. Viszont ez a ket mutet csak arrol szolt h a daganatbol le tudjanak venni mert nott. Eltorhette volna a gerincem akkora nyomast "generalt". Ezert is ferdult el a gerincem. A helyreallito mutet csavarozasbol all es ez a daganat miatt kilove. Mivel a gerincvelomben van emiatt a gerincvelom veknyabb..es nem igazan lehet terhelni. Szeretnek edzeni jarni de a doki nem javasolja.:/:)
2019. okt. 15. 21:23
 6/23 anonim ***** válasza:
nem ér rá a dugás? van elég baj így is ahogy látom, minek még egy nő is?
2019. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

3. Koszonom szepen a biztatast "sorstars":) En is igy gondolom hogy ertelmes ember nem csufol ilyesmi miatt mast. Viszont sajnos ez nincs rairva senkire milyen ember. Valahogy meg a tudtara kell adnom. De ertem hogy ertetted es koszonom!:))


4. Nem a dugas a lenyeg..nem ezert szeretnek ismerkedni vagy is nem csak ezert. Szeretnek mar egy baratnot..akit szerethetek es o is szeret engem. Akivel torodhetek es o is torodik velem:))

2019. okt. 15. 21:49
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát itt önbizalmat nem fogsz találni, ha beteg vagy. Ezt tapasztalatból mondom.
2019. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
5. Nem onbizalmat keresek csak valami tippet mit tudnek tenni:)) Neked is onbizalom problemad van?:/:)
2019. okt. 15. 22:08
 10/23 anonim ***** válasza:

Nekem az után lett önbizalom problémám, hogy itt csomó nőtől megkaptam, hogy ha valaki beteg az egyáltalán minek ismerkedik.

Pár hétig tartó lelki válságot okozott nálam, mire túllendültem rajta.

Ne kövesd el ezt a hibát. Mármint próbáld meg ignorálni az ilyen válaszokat, ne engedd be a tudat alattidba, mert csak rosszabb lesz..

Igen is lehet betegséggel párt találni.

2019. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!