Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért frusztrál ennyire, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért frusztrál ennyire, ha meglátok egy számomra vonzó lányt az, hogy nem vagyok álompasi, hogy defektesek a testi adottságaim (magasság ( 189 cm) testalkat (vékony) arcszerkezet, hogyan fogadhatnám el, hogy én sajnos ilyen ronda genetikával bírok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az én külső adottságaimmal nem, hogy számomra vonzó, de nem vonzó lányoknak sem igazán kellek. Tapasztaltam. Olyan rossz érzés, hogy ma is mellettem állt tök közel egy vonzó, formás lány, de igazából jön a tudat, az érzés, hogy nekem hozzá semmi jogom, hogy hozzá kevés vagyok a külsőm miatt. A külsőmre soha nem kaptam semmilyen rossz megjegyzést. De valami miatt mára már nem vonzanak úgy a lányok. Mivel nagyon fiatal vagyok ( még csak 20 éves ) ezért én is megszoktam őket nézni, főleg most,hogy jó idő van és kevesebb ruha van rajtuk. De azt érzem,hogy semmi jogom nem lenne ahhoz,hogy ismerkedjek velük és meg sem érdemelném. Ezért eljutottam arra a szintre,hogy már egy lány sem kelt fel bennem semmit sem és nem érzek vonzalmat irántuk, sem érzelmileg sem pedig szexuálisan.
2019. máj. 12. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
ha gondolod, küldj egy képet, kétlem hogy olyan borzalmas vagy, mint amilyennek állítod magad 20l
2019. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzik a kevésbé vonzó külsejű lányok is egy csinos fiú mellett, fel a fejjel.
2019. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magasvékony
2019. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem látunk rólad képet nehéz megmondani milyen a külsőd.

A magasságoddal és az alkatoddal sincsen semmi gond. Esteleg ha elkezdenél edzeni feljönne egy kis izom, szálkásodnál, az tuti jót tenne az önbizalmadnak is. Békülj ki magaddal, mert amíg te nem szereted a saját tested nem fogja más sem.

2019. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a magas vékony pasik is lehetnek vonzóak, én oda vagyok egy ilyen alkatúért, csak nem nagyon érdeklem😔 esetleg küldhetsz képet és megmondom külsőre mi a véleményem rólad🙂
2019. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szívesen látnék rólad képet, lehet csak te látod magad negatívan és emiatt kevés az önbizalmad, na meg kivetíted dolgokra :)
2019. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!