Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordulhat olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat olyan, hogy a pasi csak szexre hajt, de a lány komolyat akar ezért a pasi ezt tiszteletben tartja és “dobja” a lányt?

Figyelt kérdés
Tetszik neki nagyon a lány, de idő közben felfedezi, hogy a lány értékesebb, mint egy dugás és inkább, hogy megvédje a lányt a csalódástól, inkább feladja? Létezik ilyen??
2019. okt. 15. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
létezik,kb fehér holló.
2019. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
XD, bocs
2019. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

Mi van??? Te szívtál valamit?

A pasi miért hajtana csak szexre, ha időközben felfedezi, hogy értékes a csaj, aki amúgy nagyon tetszik neki?

Ennek így mi értelme van?


Hogy létezik-e ilyen?

Szerintem nem. Valami ebben a sztoriban sántít. Gyanús, hogy a pasi hazudik valamiben, vagy a nő csak beképzeli, hogy tetszik a hapsinak, vagy bármi hasonló.

2019. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Létezhet, nem csak fekete meg fehér létezik,benne lehet a pakliban,de nyilván más is közrejátszik.
2019. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat olyan, hogy a pasinak tetszik egy csaj, de az ezt nem viszonozza mert nem tetszik neki a pasi, viszont azért legalább egyszer lefekszik a pasival, mert a szex egy jó dolog?


Na erre pont annyi esély van, mint a te sztoridra.

2019. okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Hát, nem tudom mi van veletek, csajok, srácok, de én még csináltam is ilyet. :D Láttam, hogy többet akar, és kerek perec megmondtam, hogy mit tudok elképzelni.

Szerintem nem olyan ritka ez, mint ahogy mondjátok. :D

2019. okt. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Van ilyen. Én is voltam vele így. A nő jelezte felém, hogy kezd többet érezni, én pedig nem. Eleinte csak mondtam neki, hogy részemről esélytelen a dolog. Ő pedig azzal álltatta magát, hogy nem lesz ebből gond, tudja kezelni.

Ráhagytam, felnőtt nő, azt csinál amit akar. Viszont kezdett megváltozni. És ez nem tetszett.

Én is ezt a dumát adtam le, hogy a csalódástól akarom megvédeni bla bla bla.

Még én is 90%-ban elhittem, hogy így van. De a lelkem mélyén tudtam, hogy azért dobtam, mert irritáló kezdett lenni, hogy (lehet nem szándékosan) elkezdett ragaszkodóbb lenni.

A szexkapcsolat az szexkapcsolat. Persze emberek vagyunk, lehet beszélgetni, tök jó néha a közös program is, az együtt alvás film nézés is. De kötelességek nélkül és csakis őszintén.

Ha ő nem volt őszinte abban, hogy tudja kezelni, ő baja, én elmondtam mit akarok.

2019. okt. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mégsem tetszik neki annyira a lány, mi T ahogy hiszi, és talált jobbat
2019. okt. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Igen, velem történt ilyen.

Én vagyok a nő.

2019. okt. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy pár randi alatt kiderült, hogy elég más a jövőről alkotott képünk, de amúgy nagyon kedveltük egymást, meg a kölcsönös vonzalom is megvolt. Ennek ellenére nem próbálkozott be semmivel. (Szerintem ez ritka, mint a fehér holló.)
2019. okt. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!