Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne nála próbálkozno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne nála próbálkoznom? Hogyan csinjam?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel az egyetemen ismerkedtem meg. Nagyon tetszik nekem mert nagyon jó humora van, kedves, vidám és jóképű is. Nagyon beszédes, közvetlen, rengeteg barátja van, mindenkivel jól kijön.

Én is hasonló vagyok, de azért nem ennyire, neki tényleg minden masodik ember az egyetemen kb. haverja lanyok/fiúk egyaránt.

Jóban vagyunk alapvetően, ha összefutunk valahol akkor megölel pl,jókat beszélgettünk párszor (de ő sok emberrel csinálja ezt), de nem vagyunk barátok. Ritkán találkozunk mert nem ugyanarra az évfolyamra járunk.

Illetve néha a munkahelyén futunk össze (egy teáházban dolgozik ahova én elég régóta járok, nem miatta). De ott nyilván dolgozik tehát nem nagyon ér rá beszélgetni.

Nem látok különösebb érdeklődést hogy akarna tőlem többet is, de amikor beszélgettünk akkor közel állt, nagyon kedves volt, stb. szóval nem gondolnám hogy utálna.

Érdemes lenne valahogy próbálkoznom, (csak úgy direktbe elhívni valahova nem merem) vagy inkább hagyjam és próbáljam elfelejteni?



#egyetem #fiú #flört #kezdeményezéy
2019. okt. 16. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint ha nekem valaki nagyon bejön, akkor próbálkoznék, már csak az élmény és tapasztalat kedvéért, de nem várnék ettől föltétlenül valami borzasztóan komoly kapcsolatot, vagy igaz szerelmet, miközben tudom, hogy az adott srác másokkal is úgy viselkedik, mint velem, tehát amíg számomra egy ölelésnek nagy jelentősége van, addig a srácnak ez mindennapos.
2019. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a pasi tuti meleg.
2019. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem meleg. Ezt biztosan tudom. Miért lenne az?:D
2019. okt. 16. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Indirekt módon közelíts feléje, akár segítséget kérsz, végül ragaszkodsz hozzá, hogy meghívd egy kávéra, vagy valamire amiért segített, már csak hogy közelebb kerülj hozzá.
2019. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is valahogy így gondoltam hogy mivel direkte nem merek, nem szeretnék kezdeményezni, valahogy burkoltam próbálnám, de nem tudom hogyan.

Segítséget nagyon nem tudok miben kérni tőle. Még kitalálni sem tudok olyat.

2019. okt. 16. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Hát legyél kreatív, én még nem tapasztaltam férfiként, hogy egy nő ne tudjon segítséget kérni a férfiaktól. Biztos ki tudsz valamit találni.
2019. okt. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, kérd meg, hogy nyissa ki a vizes palackod kupakját és erre megjegyezheted poénosan hogy hú milyen erős.. és el is kezdhettek beszélgetni ;)
2019. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!