Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy átlag csajnak álompasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlag csajnak álompasi a legjobb barátja, akkor érdemes próbálkoznom? Vagy olyan pasit szeretne magának?

Figyelt kérdés

Nem annyira szép lány mások szerint, nekem nagyon tetszik. A legjobb barátja egy 192cm magas, 90 kilós, sportosan szálkás, a nők szerint “álompasi”. Különböző modellversenyeken indult csajok közül válogat mindig, nem adja lejjebb. Az említett csajjal haverok, nem tetszik a srácnak, nem az ő kategóriája.

A lány váltig állítja hogy barátok, de nekem van egy olyan érzésem hogy neki is az ilyen “álompasik” jönnek be és olyat akarna magának, ha már a közvetlen közelében van egy belőle. Csak mivel van barátnője is, így arra vár hátha eljön az ő ideje.

Van értelme egy nem jó pasinak bepróbálkozni egy ilyen csajnál? Mások szerint összeillenénk külsőleg is.


2018. szept. 28. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ezen nem létező fogalmak. Emberek vannak, nem "átlag" és "álom" emberek. Emberek.
2018. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Inkább süllyedj el szégyenedben, hogy ilyen értelmi szinttel rendelkezel.

Ha nekem a haveri társaságom enyhén elhízott személyekből áll, akkor én az elhízott emberekhez vonzódom külsőleg? OMG.

Mi köze annak, hogy ki kivel haverkodik ahhoz, hogy kinek milyen párja lesz külsőre. A kettő különböző.

2018. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van értelme! Az álmok egy dolog a valóság meg sokkal jobb! Légy te az a sokkal jobb!

A haver miatt meg ne aggódj. Nekem is volt hogy nagyon tetszett a fiú én neki nem aztán ahogy egyre több időt ment el a barátzónába, úgy jöttem rá egyre inkább, hogy nem is passzolunk össze. Fél év múlva már őszinte barátságot éreztem csak.

2018. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!