Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha úgy nézek ki mint Woody...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy nézek ki mint Woody Allen fiatalkorában és olyan vékony illetve alacsony vagyok (167 cm), akkor nem érdemes olyan vékony csinos nőnél próbálkoznom, akinek eddig mindig kigyúrt pasijai voltak?

Figyelt kérdés
Egy kolléganőmről van szó. Nagyon sokat beszélgetünk és eléggé kiönti nekem a lelkét, kicsit úgy érzem hogy bejövök neki, csak nem tudom hova tenni, mert eléggé ilyen plázacica típus, nagyon csinos vékony lány, én is vékony vagyok, de elég alacsony is, a nő csak olyan két centivel magasabb nálam Csak hát ugye mindig kigyúrt pasi egy voltak De most szingli!!
2019. jún. 23. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kionti neked a szivet = lelki szemeteslada vagy. nemsokara hallgthatod h a kovetkezo kigyurt pasi milyen szemet.
2019. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha normális és van egy kis esze...akkor nem akadály a kinézet!
2019. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Én magasabb vagyok, mint te (168 vagyok LÓL, de 170et szoktam néha hazudni:D), nekem volt 175 centis párom is. Igazából a magasság talán az egyetlen olyan külső tényező, amin lehetetlen változtatni, sokan mégsem fogadják ezt el, de ez van. Ha nektek viszont sikerül, akkor ne hallgassatok senki másra.
2019. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak ha te is híres - gazdag leszel! Úgy lenne esélyed a kiscsajnál. Jelenleg te baratzonában vagy nala! És ott is maradsz!
2019. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább a barátzónában vagy szerintem. Ne álmodozz, mert koppanni fogsz és ezt a legnagyobb jóindulattal mondom. Ha kigyúrt pasik jönnek be neki és te nem vagy az, akkor az esélyed gyakorlatilag 0. Próbálj inkább a saját ligádban játszani. Olyan csak a filmekben van hogy a bomba nő rájön hogy te vagy az igazi.
2019. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak nem gazdagszol meg. Utána azt veszel meg kilóra, akire ráböksz.
2019. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!