Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkanélküli, buta kövér srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélküli, buta kövér srác mit van elszállva úgy magától?

Figyelt kérdés

De ha jól is nézne ki, mit nagyképűsködik egy ilyen ember, aki még szrt se tett le az asztalra de soha nem is fog max a szülei jóvoltából.. Ha..pedig egy felnőtt ember.

Ráadásul jól se néz ki, buta is, kommunikáció se az erőssége.

Ismerek egy ilyen embert.

Vajon mit érezhet, hogy tudja magáról hogy egy senki, és mégis nagyra van magától?!


2019. okt. 16. 20:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"De sajnos találkoztam vele mer barátnőm össze akart hozni minket. Felnőttek vagyunk."


Kérdező, én megértem a sérelmeidet. Ott rontod el, hogy meg akarod érteni őt, mi jár a fejében. Hagyd a fenébe, lépj tovább. Nem jött be, jön az új fejezet.

Majd rájön, vagy az is lehet, hogy nem. Ettől neked se jobb, se rosszabb nem lesz.

F31

2019. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A barátnőd meg téged lát olyannak, aminek a srácot lefestetted, lehet veled még nagyobb gondok vannak, mint a sráccal, akinek akár gazdagok is lehetnek a szülei és elél vígan az örökségéből.
2019. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Minél több a tudás,annál kisebb az Egó. Minél nagyobb az Egó,annál kisebb a tudás."


Albert Einstein

2019. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon arra hajaz a történeted, hogy megsértődtél rajta, nem kellettél a srácnak!
2019. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!