Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya vagyok, lusta vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok, lusta vagyok, kövér vagyok, idegesítő vagyok, buta vagyok, tanulatlan vagyok, bunkó vagyok, ez mennyire zavarja a fiúkat?

Figyelt kérdés
Nekem eddig úgy jött le, hogy nagyon. Viszont a jó tulajdonságom az, hogy őszinte vagyok.
2018. júl. 12. 22:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
Fotó nélkül nem lehet megmondani.
2018. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Tokre mindegy, hogy nezel ki, amig bunkon viselkedsz.
2018. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Ezek a tulajdonságok eléggé visszataszitoak,jol vetted észre,csak az öszinteség nem....szerinted?
2018. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

A helyesírásod nem olyan rossz, kivéve a szóismétlést.

Ez lehet plusz pont.

2018. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Változtass. Ez nem igazán jön be a fiúknak, de ahogy írtad ezt már te is tapasztaltad. Nagyon nehéz, viszont megéri. Minden fejben dől el,és ha van akaratod, hogy te igenis meg akarsz változni, akkor sikerül. Nem akarsz "kövér" lenni? Edzj! Nem akarsz bunkó lenni? Kedveskedj! Tanulatlan vagy? Akkor tanulj! Különben rosszabb is lehet. Nem hiszem, hogy csúnya lennél. De ha úgy érzed magad egy stílus váltás nem rossz ötlet. Gondolkozz el ezen. Aztán vagy megfogadod vagy nem ;)
2018. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, hogy ilyen vagyok. Csak a sok pasi rinyál.
2018. júl. 12. 22:49
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vagyok se idegesítő se bunkó. De a többi rám is igaz. Még szép hogy zavarja őket...a helyükben magamnak se kellenék. De ez van. Várok egy balekra aki majd beéri ezzel, én meg majd beérem vele. (Nem vagyok kamu, tényleg így látom, ettől független nem kell hogy 20 kanos pasi rám írjon, mivel lyuknak jó...)
2018. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Nagy troll vagy Kérdező. :’D
2018. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%
Engem eggyáltalán nem zavar:)
2018. júl. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... a buta, 130 kilós tahókat biztos nem zavarja. Tudod: zsák a foltját.

De a legnagyobb baj az, hogy téged ez nem zavar.

2018. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!