Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a pasiknak a dagi, ronda, buta és igénytelen nők kellenek tartós kapcsolatra a csinos, kedves, vékony meg tanult lányok le vannak ejtve vagy csak 1 éjszakásra kellenek nekik?

Figyelt kérdés
Szóval.. Én egy vékony, de helyes lány volnék, adok magamra trampli se vagyok, sokat sminkelem magam, de nem vok plázacicc se, dolgozok, sportolok, nemrég szemüveg helyett kontaktlencsém lett, tanult is vagyok (igaz diplomám nincs de van érettségim + 2 szakmám), józenéletű vagyok, mert nem szoktam minden bulin lerészegedni, és van munkám így anyagias se vagyok, meg jó családi hátterem van. De ennek ellenére azt látom, tapasztalom és hallom hogy a dagi, ronda és buta nőknek persze h van pasijuk. Én meg le vagyok ejtve vagy csak 1 éjszakásra kellek nekik. Volt már hogy meghülyítettek a szívemet is kitettem az illetőért, erre pár hónap után otthagyott egy dagadék miatt akinek még a családi háttere is rossz (a csaj igénytelen és alkesz szülei vannak meg nem dolgozik). Egy másik exem meg szintugy megcsinálta velem ezt de ő egy 2 gyerekes nála idősebb csaj miatt hagyott ott aki 20 évesen csináltatta fel magát egy drogossal, és annak a csajnak a családi háttere is hagy maga után kívánni valót (tudom mert van közös ismerősünk, vályogházba élnek 6an 2 szobába mint a cigámnyok, úgy h majd megeszi őket a kolera)... Vajon miért van ez? Én még nem szültem nem is akarok, az 1. exem folyamatosan piszkált hogy hízzak... És én ezt mástól is hallom, látom h a csinosabb barátnőimnek nincs normális kapcsolatuk, de ha látok valami dagadt, ocsmány nőt annak persze hogy van komoly kapcsolata vagy már menyasszony... Vagy aki meg már gyereket nevel, van a gyerekének "pótapukája" mert talált valami marhát aki elfogadja kölökkel eggyütt... Mi meg.. Max azért bókolnak nekünk mert ők csak sexet akarnak tőlünk.. Vagy épp az üszkös 45-50 éves pasik akarnak velünk csinos, igényes fiatal lányokkal kezdeni, de nekem meg apakomplexusom sincs... Amúgy 25/N, egy becsületes, igényes dolgozó és józanéletű lány...

2015. jan. 12. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
26%
Te beteg vagy :) Ki a francnak kell kövér csaj!
2015. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
93%
A sikertelenséged oka, azon kívül, hogy buta vagy: rendkívül sekélyes és felszínes a gondolkodásod.
2015. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
81%
Nem minden férfi ilyen, nekem nem jönnek be a duci lányok és én egy 20 éves srác vagyok... inkább a vékony, értelmes, igényes lányok.
2015. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
91%

Mekkora paraszt vagy komolyan..

Valoszinű a belsőd miatt nem tud senki leragadni melletted és ez ciki

2015. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
87%

1. Nekem egyéjszakásra csinos, vékony lányok kellenek.


2. Nekem tartós kapcsolatra csinos, kedves, vékony lányok kellenek.

2015. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem igaz!

Protestálok!

Én mindíg is egy csinos, okos nőre vágytam!

Nem csak 1x!!!!

2015. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 aladar12 ***** válasza:
95%
nem fogom elolvasni, mert már a kérdésből magából kiderül, hogy életed nagy szerelmének nem kellettél, hanem egy olyan nő kellett neki, akinek nem kell 3 évig papolni, csak hogy rá figyeljen. ez a nő dagi, ronda és buta, ahogy te fogalmazol, de a különbség közte és közted, hogy őt érdekelte a srác.
2015. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
98%

abba gondolj bele mennyire szánalmasak ezek a nők akik leírtál...és hogy te még annyira se kellesz senkinek mint ők.


:( annyira, annyira,de annyira szomorú :D

2015. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
98%
Felszínes vagy azért. Attól, hogy vki nem sminkeli agyon magát még nem trampli és sokkal szerethetőbb lehet, mint te
2015. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
97%
A gondolkodás mododdal nagy problémák vannak és hidd el hogy senkinek nem.kellenek az ilyen nők vagy csak te iteled meg őket rosszul mert féltékeny vagy és nem.tudsz beletörődni abba hogy ejtettek..
2015. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!