Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám elérni Wossala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni Wossala Rozinát párkeresési céllal?

Figyelt kérdés

2019. okt. 17. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Úgy tudom jegyben jár.
2019. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos vagy benne, hogy jegyben jár?
2019. okt. 17. 23:43
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagyok otthon a celeb világban, rákerestem, hogy ki ez a muff. Hát annyira nem nagy szám, már bocs :) Amúgy jobban teszed, hogy az álomvilágból felébredsz. Az ilyen nők sose jönnének össze GYK-n írogatókkal. Legyen minimum egy budai lakásod, de ne valami vacak panel, hanem valami újépítésű, egy fancy autód, pl. egy SUV, dolgozz a médiában, és véletlenül egy állófogadáson miközben mindketten egyszerre nyúltok a lazacos szenvdvics falatkához, süss el egy jó poént és ezalatt nézz mélyen a szemében egy sejtelmes mosollyal.


Szóval ezen a szinten ez a belépő. Nem pedig a ráírok az offical insta oldalán, hogy "szia mizu, ismerkedünk? XD"


Remélem tudtam segíteni :)


Wossala Rozina pedig pár év múlva ha rákeres magára Google-ben és kidobja neki ezt a választ, jót fog nevetni rajta :D

2019. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kovesd ot a mediaban, facebook stb. Probald kitalalni, hogy hol fog elofordulni legkozelebb, es menj oda szemelyesen.


Ne parkeresesi cellal, csak, hogy legalabb beszelgess vele, mert szerintem minden no elmenekul, ha a ferfi ennyire tapados es meg se akar ismerni, csak eldonti helyettunk, hogy o parnak akar minket.

2019. okt. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg leszbikus, legalábbis ez a pletyka.
2019. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy rakerestem, nekem is egybol ez ugrott be, hogy ez a no leszbinek nez ki.
2019. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 3-as kommentelő jól mondja. A médiában egy minimálisan is ismert szingli nőnél esélytelen vagy, ha nem spontán személyes találkozás útján szeretnél vele ismerkedni. Még egy vonzóbb gimis lánynak az insta profilját is ezrek bombázzák, akkor gondolhatod, hogy egy médiaszemélyiségét mennyien kereshetik és neked baromira nem lenne esélyed még álomtesttel sem, mert Budán is bőven vannak álomtestű, de nagyvilági életet élő, értelmiségi gazdag pasik, akik milliószor nagyobb eséllyel találkoznak vele a Nemzeti Színház backstage-ben, hogy aztán elvigyék randira a Four Seasons-be vacsizni. Ha ez neked bármikor minden gond nélkül menne (külső természetesen legyen top5 kategória), akkor valószínűleg "civilként" is lehet nála esélyed.
2019. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, ugyanis évek óta párkapcsolatban él, amiről valszeg azért nem tudsz, mert leszbikus, és nem kürtöli világgá..Sarah a párja amúgy.
2021. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!