Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában mi ez a sok "magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában mi ez a sok "magas nőként senkinek nem kellek" jellegű kérdés itt a gyk-n?

Figyelt kérdés

Több ilyen kérdést is olvastam az utóbbi időben és fel nem tudom fogni, hogy ezeknek a nőknek mégis milyen problémája lehet az életben. Mert nyilvánvaló, hogy hozzám 170 centis pasihoz, nemcsak a magas nők nem vonzódnak - ami teljesen logikus - de az alacsonyabb lányok is magas pasikat akarnak maguk mellé, amit meg is kapnak, hiszen olyan nagy a konkurencia. Szóval az én siránkozásom nagyon is érthető.

De egy +175-180 magas nő miért nem büszke arra, hogy magas, amikor a modellcégek lasszóval keresik a magas csajokat. Kamatoztathatnák az adottságaikat, ráadásul így is van elég sok magas pasi, akinek a magas nők jönnek be. Én magas nőt még életemben nem láttam egyedül. Általában egy konzervatív, elegáns +185-190 magas pasival vannak együtt, de az sem ritka, amikor a pasija alacsonyabb (de ő is üti azért a min. 177-180-at) és utóbbi szépen fel is vállalja és büszke a barátnőjére. Akkor mégis mi ez a nagy elkeseredettség? Vagy ti is ennyire válogatósak vagytok? Mert az alacsony pasik úgy nem találnak barátnőt maguknak, hogy bármilyen nő szóba jöhet az ő esetükben. Csak úgy halkan megjegyzem.


2019. okt. 19. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában az van, hogy kiragadnak egy tulajdonságukat (rendszerint olyat, amin nem tudnak változtatni) és arra próbálják fogni a sikertelenségüket.
2019. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ahogy az elso mondja, ez a pasis "nemvagyok gazdag/bunko/stb" noi verzioja. ha szep egy lany nem marad egyedul csak mert 180 centi, kiveve ha nagyon valogatos.
2019. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2019. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább az a jellemző, hogy kikötik társkereső profilban "180 magas vagyok, szóval 185 alatt ne is írj". Én meg 178 cm magas vagyok, és hiába tetszene a nő, ha neki én nem kellek.
2019. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont akkora szívás magas nőnek lenni,mint alacsony férfinak.
2019. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig 10/9 fiúnak az alacsony lányok tetszenek, a fiú magasságától függetlenül.
2019. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Amíg nem voltál magas nő, addig ne oszd az észt.
2019. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bárcsak lenne magas barátnőm. Olyan 177-178-tól felfelé, ami nekem már a magas kategória, de az ideálom az olyan 180-185 cm. (És nem, nem csak a magasság számít, mert fontosak a belső és az egyéb külső tulajdonságok is, de úgy mondom, hogyha amúgy minden más is rendben.)


Egy 197 cm magas férfi

2019. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!