Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában miért a nyakigláb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért a nyakigláb, magas nyurga csajok hosszú vékony karokkal, lábakkal a szépségideál?

Figyelt kérdés
Szerintem nem túl nőiesek szemben az alacsonyabb, de formás nőtársaikkal, ehhez képest mindig az ilyen alkatú csajokat sztárolják.
2019. febr. 16. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert ilyenek a modellek. De egyébként sok férfi az alacsony lányokat kedveli, tartja szépnek, szóval nem hinném, hogy van egy kifejezett szépségideál, főleg nem magasság terén.
2019. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Na és kit érdekel? Ettől nekem még a 160 körüli, picit telt nők jönnek be. Egyszer volt magas vékony barátnőm rövid ideig. Mindig egy összecsukható létra jutott eszembe róla.
2019. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem unod még...? Egymilliószor is kiírhatod a kérdést ettől még nem fogod megváltoztatni a férfiak egy jó részének az ízlését.

A férfiakból is a magas sportos alkatúak vannak előnyben részesítve.


Gondolom te sem feltétlenül az alacsony tömzsi férfiakra buksz.

Próbálj meg megelégedni magaddal, vannak akik a te alkatodat részesítik előnyben, s vannak s lesznek akik nem, utóbbiakkal nincs dolgod ennek tudatában.

2019. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ideál.

Mindenki olyan amilyen!

A szépség relatív!

2019. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz. Mert akkor mi van pl. az ilyen Kylie Jenner-félékkel? Folytatva a sort: Nicki Minaj, Cardi B, Amber Rose, és a féltestvér, Kim Kardashian, hogy Jennifer Lopezről ne is ejtsek szót. Na és Jen Selter hova sorolandó?

Szóval velük mi a helyzet, kérdező?

2019. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ez az ideál, nem tudom, ezt honnan veszed.
2019. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Én ilyen vagyok, mint amit leirtal és abszolút nem népszerű. De undorító, hogy egyesek milyen kommenteket írnak ide. Akkor kezelgesd a kis alacsony cukiságokat, de ne tedd a hülye megjegyzéseket.
2019. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem úgy veszem észre hogy ez lenne...

inkább úgy látom hogy van ilyen is és olyan is szerncsére.

Kinek mi tetszik.

Minden külsőnek megvan a maga szépsége, nem számít ki milyen magas hány kg, attól még lehet szép és vonzó mindekettő.

2019. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Mostanában sem a nyakigláb, magas nyurga csajok hosszú vékony karokkal, lábakkal a szépségideál. Viszont a magukat alacsony de formásként aposztofált irigy phicsák (igen, rólad beszélek) általában dagadtak - ami szintén nem egy szépségideál.
2019. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Én 197 cm-es férfi vagyok és a 180 körüli csajok jönnek be, kb akiket te is körülírtál, mert ez egy kényelmes magasságkülönbség. Még sosem dobtam ki egy alacsony lányt sem az ágyamból csak emiatt, voltam már 155 centis lánnyal is, de attól még ez az ideálom, egy magas, karcsúbb lány.
2019. febr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!