Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez csak velem történik igy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak velem történik igy, vagy más negyvenes növel is?

Figyelt kérdés

Én nagyon fiatalos vagyok , söt sokan mondjak , hogy sajnos gyerekes , ami igaz , es ezt tukrözi a kulsöm is , nincsenek rancaim , csinos vagyok 43 évesen . Ápolt vagyok , fiatal ferfiaktól kapok (szexre) ajánlatot . Szeretek sminkelni , fodrasz , stb

Mégis mostanában megéltem , hogy nálam 5-6 évvel idösebb férfiak inkább huszonéves lányokat választanak .

Mondjuk akkor is , ha azoknak van gyereke , nekem is van , de csak egy az is császárral történt .

Más korombeli nö is átél ilyet, mert mások szerintem mintha sikeresebben találnának társat bármely korosztályban ....

Most mar átéltem konkretan azt , hogy egy pasi pattintott engem egy nalam tizenhat évvel fiatalabb nöért .


2019. okt. 19. 13:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Miért meglepő, hogy egy fiatalabb lány jobban bejön nekik? Társkeresés meg minden korosztályban nehéz, elég körbenézni a huszonöt körüli srácoknál.
2019. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, nem sokról maradsz le... Válassz fiatalabbat, ne egy kapuzárási pánikosat, 30-asok a legjobbak. :)
2019. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk hogy azt hozzátenném , hogy sose szégyelltem a korom és mindig büszkén mondom , hogy ennyit megéltem ,és mindig kivágom , ha kérdik , nem idétlenkedem , hogy találd ki stb

Se fiatalnak nem akartam kinézni !!!

Csak jól . Ennyi

Nem lep meg, hogy fiatalt valasztanak , csak az , hogy inkabb az , akkor is , ha semmi mas aduásza nincs a korán kivul , se kulsöre , se belsöre

Ilyen még nem volt velem

2019. okt. 19. 13:39
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem akarok fiatalabbat , hanem egy 6-10 évvel idösebb pasi ....

Egy fiatalabbal sok a macera es sokat kene produkaljam magam mert ugye en vagyok az idösebb es erre nem vagyok hajlandó

En szeretem ha engem csodálnak es nekem udvarolnak

2019. okt. 19. 13:42
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Én nem vagyok fiatalos, ráncosodom, egy gyerekem van, szintén császárral szültem.Csinosnak nem nevezném magam, nem öltözöm kihívóan, divatosan, kövér vagyok, de ápolt a külsőm.Rengeteg fiatal férfi üldöz a szex miatt ennek ellenére is.És igen, valóban a fiatal lányokat keresgéli az idősebb pasik többsége(bocs, de ezeket nem tartom férfiaknak).

Én mondjuk már nem keresgélem a "páromat" jó ideje.Pár éve rájöttem, hogy szabadon, függetlenül érzem magam a legjobban a bőrömben, a párkapcsolattal járó stressz nyűge nélkül.

2019. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Ja bocs azt hittem kapcsolatra vágysz, nem csodálatra. :)
2019. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De nem mert arra vágyok , hogy férfi legyek és leakasszak egy fiatal pasit , udvaroljak , hivjam meg magamhoz , aludjon nálam , etessem , itassam , hát ugye fiatal , nem várhatok semmit töle .

Nekem ilyen férfiprosti nem kell

2019. okt. 19. 14:08
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Igen.Egyik barátnőmet is ejtette a párja egy huszonéves lányért.

Nem vagy egyedül.

2019. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Engem nem a párom ejtett , csak volt egy kiszemeltem
2019. okt. 19. 14:36
 10/19 A kérdező kommentje:

Azért 43 évesen még nem vagyok mamika, tied föleg nem , se nem hisztizem. Szeretek adni magamra, hogy bátran nézzek az emberek szemébe,, tudjak szelfizni a kollégákkal . Nem azert sminkelek mert pályázok minden pasira es fiatalnak akarok kinézni , mert mint irtam , vállalom a korom.

Te vagy szanalmas , gondolom mosdatlan tini

2019. okt. 19. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!