Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom, hogy az összes társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy az összes társkereső szar de melyik a legkevésbé szar nem túl jó adottságú férfiak részére?

Figyelt kérdés

Ha lehet,csak férfiak válaszoljanak!


Illetbe ha lehetne rendszerezni sorrendben leírni melyikeket próbáltátok és melyik milyen volt?


2018. febr. 12. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Találomra válassz egyet. Teljesen mindegy, mindig a nők döntenek. Olyan nő meg mindenhol van, aki nem kell senkinek, azt kapod majd te, ha eléggé leadtad már a szintet.
2018. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Badoo, randivonal.
2018. febr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nincs ilyen. Ha nem nézel ki jól, soha nem fogsz kelleni a nőknek.
2018. febr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felteszem a kérdésedet kicsit másként.

Minden állat rosszízűt szarik (nem próbáltam, de állítólag így van), melyik állat székel kevésbé rossz ízűt?

Nem igazán van értelme a legkevésbé szart keresni, mert a szar az szar.

2018. febr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán az Első találkozás, diamonds..

Viszont én a napokban töröltem magam mert folyamatosan olyan elvált családos nőkbe botlottam akik mindenáron csak arra próbáltak rávezetni hogy már negyvenévesen diplomával, jó munkahelyel és még család nélkül egy értéktelen pasi vagyok aki csak a szexre és kedélyjavítónak vagyok jó.

2018. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!