Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Természetes hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes hogy már nem vagyok annyira lelkes mint korábban?

Figyelt kérdés

27 eves srác vagyok. A nyáron találkoztam egy lánnyal, de végül nem lett semmi, mert lerázott mondván ő élni akar.


Azóta eltelt egy kis idő és mostanában megint elkezdtünk beszélgetni amit ő kezdeményezett.



Szép lány, de valamiért nem hoz lázba most. Nem tudom. Talán nem élem bele magam mint legutóbb?


2019. okt. 20. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy természetes. Akkor, amikor érdekelt, nem kellettél, azóta már elhalványodott az emléke. Tudat alatt pedig ott van benned, hogy most, hogy "kiélte" magát, visszatért a szamárhoz, tehát nem bízol benne. Esetleg zavarhat az arroganciája, hogy természetesnek veszi: te életed végéig csak rá vársz.
2019. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aki már egyszer lekoptatott azzal biztosan nem kezdeném újra. Illetve feltenném a kérdést, hogy mi változott azóta?

Ha tud olyan indokot felhozni ami miatt megváltozott a véleménye, akkor talán elgondolkodnék. Pusztán az idő semmit nem magyaráz.

Teljesen normális ahogy érzel, nem vagy annyira naív mint amikor először kezdeményeztél nála. A józan eszed fúj riadót, hogy vajon miért most lettél fontos számára?!!!

Jól teszed, hogy nem éled bele magad, mert esetedben nem neked kell meggyőzni a lányt hanem fordítva. Ő kezdeményezett feléd, hát bizonyítsa hogy komolyan gondolja, ha hiszel neki, akkor átveszed a kezdeményezést.

2019. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!