Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell még az alacsony,160...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell még az alacsony,160 cm alatti lányoknak is 180-200 cm magas pasi?

Figyelt kérdés

2019. okt. 21. 20:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Kisebbségi komplexus enyhítése végett.
2019. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%

Miért ne?


Férfi és nő mást tesz bele a kapcsolatba.


A magsság férfias. Plusz senki nem tartozik kompromisszummal az alacsony pasiknak.


Azt is kérdezhetted volna hogy kismellű pasiknak miért kel nagym,ellű nő?

2019. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Noren1989 ***** válasza:
Azt tudtad, hogy Dolfit is jórészt alulról fényképezték, kapták lencsevégre?
2019. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Bosszantó, hogy a 150-es lányok is 190-es pasikra vadásznak

Miért nem elégszetek meg fél vagy egy fej különbséggel?

2019. okt. 21. 20:08
 5/24 anonim ***** válasza:
40%

Azért, mert egyrészt a nők számára a pasijuk magassága presztízskérdés, másrészt pedig azért, mert a nők evolúciós okokból, genetikailag úgy vannak programozva, hogy a magas férfiakat tartsák vonzónak.


Többi csak mese.

2019. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ok de egy 150 cm-es lányhoz képest még egy 170-es is magas! Akkor miért nem elégszenek meg vele? Tőle az is jóval magasabb! Mégsem elég!!!
2019. okt. 21. 20:10
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Volt főnököm olyan 170 centi, és baromi sikeres a nőknél...
2019. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%

Ez már a 3. kérdésed és nagyon idegesítő vagy.


Az okok:

- Sztereotípiák ha nagy a test, nagy a szerszám is. ha kisebb a karod mint a csajnak akkor azt gondolhatja a farkad is kicsi


- Karizma, hagyjuk most Dolfit, átlagosan beszéljünk férfiakról, az utcai bunyóban is mindig a legnagyobb csávót akarják letérdepeltetni, mert utána a többi szétszéled


- Biztonság érzet, de ez igazából már elavult, csak be van kódolva az emberekben, ma már a pénz jelenti a biztonságot


Én 173 cm vagyok biztos nem tudnék megvédeni egy nőt, egy 100 kilós 200 centi csávótól, de tőlem sem tudná magát és a saját egy 160 centis, sajnos ez genetika nincs mit tenni.


Ja és nekem sem jönnek be a deszka csajok. Hanem a formások. Nem úgy van hogy na most a kicsi a kicsihez nagy a nagyhoz.

De mondok egy ellenpéldát, volt egy jó kis húsos csaj aki tetszett nekem és egy 10 es skálán nullás csávóval volt együtt, mondta is hogy tudja ezt jól. Csak a csávót nagyon szereti mert virágot vett neki meg X kilómétert utazott érte és egyéb bullshitek. Annak ellenére hogy én nagyon bejöttem neki külsőre.


De neked olvastam 2 előző kérdésedet te nem vagy okés fejben.

2019. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell. Számomra az ideális férfi magasság 170-180 között van.
2019. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%
191 vagyok és a nők elküldenek. Túl magasnak gondolnak.
2019. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!