Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a mackós pasikhoz a teltkar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mackós pasikhoz a teltkarcsú lányok, az izmos pasikhoz a csinos/sportos lányok, a magas vékony pasikhoz pedig a vékony lányok illenek, akkor az alacsony sovány pasikhoz milyen lányok illenek?

Figyelt kérdés
Mert én még nem láttam ilyen kaliberű felnőtt huszonéves pasit barátnővel, én is ebbe a kategóriába tartozom (168cm/57kg) és soha nem volt barátnőm. Szóval akkor hozzám milyen kaliberű csajt lehetne leginkább elképzelni, akivel a legnagyobb esélyem lenne összejönni kölcsönös szerelemre? Nem anyagi érdek- vagy szexkapcsolatra gondolok, mivel gazdag sem vagyok és a péniszem se nagy. Negatív és troll kommentelők kíméljenek, mert tényleg kíváncsi vagyok mi az én kategóriám (soha nem ismerkedtem sajnos a gátlásom miatt). Ja és ne adjatok tippeket, hogy "gyúrd ki magad" stb.... tudom ezen vagyok, de most a jelenlegi státuszom érdekelne.

2019. okt. 2. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Alacsony vékony lányok.
2019. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Alacsony, csúny lányok .
2019. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azok a lányok illenek, akiknek tetszenek az ilyenek.
2019. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Csúnya, anorexiás, fiús külsejű lányok.
2019. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez így működik szerinted? Nem lehet behatárolni hogy kivel van nagyobb esélyed összejönni mivel minden ember más. Lehet hogy jó fej vagy és egy 170cm magas model alkatú lánynak is bejöhetsz. De az is lehet hogy a te párod egy kicsit teltebb lány aki vidám és nagyon energikus, magávalragadó személyiséggel. Kicsit gondolkozz a dobozon kívül.
2019. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen, hogy mackóshoz a molett, sportoshoz a sportos!

Tudom, hogy most azt a választ várod, hogy a picike, törékeny, formás lànyok, szűk kis punival, azok, akik hozzád illenek. Lehetőleg cuki pofival.

De nem...


Hozzád az illik, akinek te tetszel. Közülük válaszd ki, aki neked is tetszik. Nincs ilyen? Marokmarcsa!

2019. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Törődj bele. Olyan fajta nem létezik.
2019. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#3: Ez elég közhelyes volt.

#5: Jó most részletezzem a végletekig? Arcra helyes, érzelmes, egyetemista, empatikus, szókimondó, konzekvens.


De ha nehéz így válaszolni rá, akkor azt is megírhatjátok, hogy hasonló kaliberű pasikat eddig milyen lányokkal láttatok eddig együtt. Ehhez nem muszáj az illetőt személyesen ismerni.

2019. okt. 2. 19:13
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen,hogy ez vagy az illik.

Bennem sokáig bennem volt ,hogy nem kellene tőlem alacsonyabb pasi...aztán jött egy ilyen külsejű és más téren úgy elvarázsolt,hogy már egyáltalán nem érdekelt és nem zavart,hogy Majd 10 Cm vel alacsonyabb.

:)

2019. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Nincs ilyen, hogy mackóshoz a molett, sportoshoz a sportos!"


Pedig van. Nagy terjedelmű mintavételt vizsgálva elmondható, hogy a testesebb férfiasan macis alkatú pasik általában husis lányokkal vannak együtt, míg az izmos pasik a sportos/vékony csajokkal, a colos, vékony pasik pedig szintén gazellatestű lányokkal. De ahogy fentebb is írtam emlékezzetek vissza, hogy alacsony, sovány pasik oldalán eddig milyen lányokat láttatok és úgy jobban lehet a kérdésemre válaszolni.

2019. okt. 2. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!