Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak más férfiak is akikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak más férfiak is akikkel a nők nem állnak szóba vagy valóban én vagyok a világ legrondább, leghülyébb, legszegényebb, legbunkobb, legbénább, legundorítóbb embere?

Figyelt kérdés

2019. okt. 22. 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen,Te vagy.
2019. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Önbizalom, humor, ezt kell elerd, sugarozd, a nők erre mar vevők :)
2019. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Kedves válaszadók, akik szerint rohadjon meg az összes nő és csak ürítőedénynek jók stb. Ha ennyire nem vagyunk jók semmire, ha ennyire szemetek és gonoszak vagyunk, miért jártok ide nap nap után sírni hogy nincs nőtök?
2019. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Velem szóba állnak, pár mondatig amíg tönkre nem vágom a beszélgetést :D
2019. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#7 az nekem is megvan , addig én is eljutok hogy elszurjam azt a szó szerint 1-2 lehetőséget 😀
2019. okt. 22. 12:05
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
6-os, azért járok ide, mert annyira unatkozom, h már kiolvastam az inyternetet, pénzem meg ksok van, dolgozni nagyon nincs kedvem, s csak az esti edzést várom, azt is csak azért h sok egoista ürítőtartály húzódjon közelebb a tűzhöz, hozzám. Én is feltehetem a kérdést, konditerembe miért járnak a hozzád hasonló g.puttyonyok edzeni? Szerintem mert üres a tartályuk azért, vagy tévedek?
2019. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7-es, azért szúrod el mert foglalkozol velük, mint emberekkel. Nem kell, mert rágörcsölsz azt vége. Aminek nincs tétje, ott könnyebb sikert aratni nem?
2019. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Lazy Lover ***** válasza:
5 szerintem mèg arra se jòk
2019. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%

A nő sok probléma forrása lehet miután összejössz eggyel. Megléped, hogy sikerül, de hogy örökké tartson a dolog? Ne legyél naív. Ahhoz több kört kell végigjárnod, hogy megtaláld azt az 1 normálist.

Másból sem áll ki ez a szekció. Szakítás, válás, megcsalás. Gondolj bele mekkora nyomot fog benned hagyni egy csalódás, ha egy nehezen összejött dolog végre összejön. Hiányzik a legtöbb nőből a logikus gondolkodás, kitartás, a kapcsolat megjavítására való hajlam. Könnyebb utat választják és otthagynak, megcsalnak, mert könnyebb dolguk van. Szétrakják a lábukat aztán a legelső ember akinek erektál már horogra is akad. Ösztönlények. Semmi több. Van 1-2% akikkel még lehet hosszútávon tervezni, mert gondolkodni is tudnak, de a legtöbb kukába való. Nemsokára jönnek a szexrobotok. Kajak! Aztán a nők versenybe szállhatnak velük, hogy vagy agyilag rendbe jönnek vagy az ember beruház egy szexrobotba, ha több úgy sem várható el egy nőtől.

Az enyém feketehajú, kék szemű lesz, nagy csöcsökkel. ;D

2019. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Lazy Lover ***** válasza:
12 nagyon jòkat írt van màr sex robot csak mèg dràga de lesz az olcsòbb is na akkor fognak szívni a “nõk”
2019. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!